Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julian000

wlasny biznes-otwieram sklep i mam kilka pytan

Polecane posty

Gość Julian000

nurtuje mnie jedno pytanie- zalozmy ze jest lokal (wszystkie formalnosci w us itp zalatwione) zakupuje towar i jak wyglada sprawa z kasa fiskalna? jak sie wklepuje towary? na kazdym towaze umieszczam kod i to tego kodu jest przypisana nazwa towaru i cena, tak? w sklepie bedzie ok200- 300 pozycji prosze sie nie smiac, tylko pomoc kazdy kiedys zaczynal i dopiero sie uczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian000
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian000
heloool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej....
...jak zrobisz tylko kilka pozycji (zalezy jaki sklep), przykładowo sklep z odzieżą, robię w kasie pozycje: bluzki, spódnice, sukienki, spodnie, żakiety, obuwie, torebki, tuniki itp. i każda pozycja ma przypisany numer PLU, cena nie jest stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze sie nie smiac, tylko pomoc kazdy kiedys zaczynal i dopiero sie uczyl... xxx tylko szkoda, że przy okazji stracisz tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tak że każdy towar ma swój kod ale że mam zabawki to w praktyce nie każdy towar bo różne autka są pod kodem autka a puzzle pod kodem puzzle nie zależnie jakie one są - a ceny wbijam z palca - to przy zakupie kasy fiskalnej powinni ci wbić do kasy wszystkie kody - tylko ty je musisz pierwsze spisać ale oni ci powiedzą jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy otwarciu takiego sklepu warto zrobić jakieś plakaty reklamowe (http://www.elfax.pl/) na pewno na początek pomoże ci to przyciagnać pierwszych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na jakiś czas przyda się też wynajać profesjonalna firmę sprzątajacą (http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci/), a najlepiej zrobić to tuż przed samym wielkim otwarciem, zeby wszystkich olśnił blask pomieszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ale w sumie rozumiem, też nie mam pojęcia jak się obsługuje kasę, ale kiedyś trzeba zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×