Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wegwegwe

Worki na śmieci do oddawanych/darowywanych ciuszków.

Polecane posty

Gość wegwegwe

Dziewczyny, czy jeśli mam ciuszki, które od kogoś dostałam i teraz oddaję oraz inne do pożyczenia/darowania jeszcze komuś a popakuję je w worki na śmieci, to będzie to źle wyglądało? Chyba niezbyt dobrze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :/ :/ :/ :
nie masz w domu reklmówek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegwegwe
Zdecydowanie lepiej w reklamówkach, nie? "Wyszły" mi wszystkie. Musze zdobyć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie popakujesz przeciez w walizki... ja bym sie za worki nie obraziła, jak sie przeprowadzalismy to wszystkie tekstylia pchalam do worków. ale jak Tobie przeszkadzają to moze reklamowki albo kartony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz nie jest tal zle
w koncu to rzeczy, ktore sa ci nie potrzebne. A wiadomo, ze smieci tam razem nie wkladasz. Ja mam wszystkie zbedne ubranka popakowane w worki na smieci i jak ktos chce ze znajomych to zapraszam do domu, wyciagam worek i niech sobie wybiera. Fakt, worek workowi nierowny i niektore specyficznie smierdza, ale ostatecznie i tak ciuszki beda poprane przed uzyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zapakować takie rzeczy w jakiś ładny worek i nie wygląda to wcale źle, tutaj masz spory wybór http://www.folmi.pl/ no bo niby w co te wszystkie rzeczy zapakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worek na śmieci jest ok, bo jest duży, większość reklamówek sporo mniejsza. Koleżanka mi tak dała ciuszki po swojej córce i nawet mi do głowy nie przyszło, że coś może być nie tak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś faktycznie potrzebuje to nie będzie myślał że w worku na śmieci ale grunt żeby to wszystko było uprane a worki czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w sumie ja bym sie nie obraziła ale znam mamuski które już owszem.. Sama nigdy nie dostałam ubranek w workach na śmieci ani tez w takich nie dałam.. Nie wiem jeśli oddajesz tak popakowane ubranka komus normalnemu bez sztucznych problemow to chyba ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam ciuszki od dwóch koleżanek właśnie w workach na śmieci.Było tego tyle że jakby chciały pakować w reklamówki to każda z nich musiałaby mi ich dać po kilkanaście. A tak to wszystko weszło do 3 dużych worów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystkie niepotrzebne ubrania pakuję w worki tylko ja stosuję worki firmy http://www.crespo.pl/ one nie mają takiego śmierdzącego zapachu jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pakuje w worki, te pachnace z Biedry po 4zeta. jak komus nie pasuje nie musi brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobre worki i pakowania produkuje firma C2C, można zamawiac przez sklep ezaopatrzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja kupuję worki na śmieci, które pachną i mają kolor inny niż czarny, więc w takie to bym jeszcze zapakowała, ale lepiej w zwykłe siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×