Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

ile ważą wasze dzieci w wieku 7 mc???

Polecane posty

jak w temacie? ogólnie chodzi o wagę chłopców, ale dziewczynki też mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten działłłłłł
idz\ nieco nizej:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
moja wnusia 8,5kg ważyła , teraz ma 13 mcy i waży 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziękuje :-) ale i co zadowolona jest Pani z wagi tego dziecka? bo babcia mojego syna uważa że jest za duży, rozpycham go i ma gruby brzuszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
jest pulpeciątko , ale wylata jak zacznie latać bo troszkę leniwa jest:D i chodzi ,ale ze trzymanką za rączki:D nie lubiła dań ze słoiczków za to cała się trzęsie na basze jedzonko więc dlatego , apetytu jej nie brakuje:D ha,ha . Nie robimy z tego tragedii:D bez przesady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaję że moje dziecko wygląda ładnie i dobrze i też nie robię z tego powodu tragedii, też wychodzę z założenia że później to zgubi syn narazie nauczył się samodzielnie siedzieć więc wysiłek jeszcze nie wielki. słoiczków też nie je, ja gotuje mięso warzywa i blenduje to na papkę i się zajada poza tym lubi kleik ryżowy ze zblendowanym bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
nasza wpindalała poduszone widelcem ziemniaczki z sosikiem a mięsko drobno krojone , nie robiliśmy miazgi blenderem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. mi się wydaje że tak jest lepiej dla dziecka które jeszcze nie ma zębów nie umie gryźć. to moje pierwsze dziecko boję się że się zachłyśnie albo coś jeszcze podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
jesteś matką więc ty wiesz najlepiej co jest dobre dla twojego bobaska , nasza miała już dwa ząbki , ale wiem ,że inne dzieci w tym "wieku:D"takiego szczęścia jak zębiska nie mają.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej jedna osoba która zauważyła i doceniła to że to ja jestem matką tego dziecka ! jak mi miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na ząbki jeszcze się nie zapowiada, chociaż oznaki w zachowaniu może i podobne do ząbkowania ale na dziąsłach jeszcze nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolo__33
Mój Marcin waży w wieku 7 miesięcy 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
wiesz tak jest zawsze ile osób tyle mądrali ale jakby przyszło co do czego to wina twoja więc słuchaj swojej intuicji i rób tak jak ty uważasz ,że będzie dobrze:) Najważniejsze jest jak dziecko jest pogodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) też już to słyszałam że czy się posłucham czy nie to i tak będzie moja wina! zaczynam w to wierzyć jeszcze bardziej! dziękuję poprawiła mi Pani humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 6 kilo to kruszynka ale też na pewno kochany :) może takie geny, ja np jestem grubsza sporo od córki mojej "teściowej" chociaż nie gruba ale jej córka to jest chodzący wieszak na ubrania i może dlatego ta baba ma takie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wredzizna
proszę bardzo:D niech się mały zdrowiuśko chowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×