Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MsAgata

HORROR !!!!! KREW WSZEDZIE KREW POMOCY !

Polecane posty

Heh :) wybaczcie za ten tytul ;p inaczej nikt by tu nie zajrzal ;> Wredna malpa ze mnie wiem :D A teraz przejde do sedna. Na pewno kojarzycie kosmetyki firmy Clinique, Estee Lauder i Mac. Bezkonkurencyjne marki :) Mam do je do sprzedania po cenach nizszych niz w sklepach. Wczoraj zaczelam wystawiac je stopniowo na allegro. Jak na razie wystawilam kremy ale posiadam jescze tusze blyszczyki balsamy róze do policzków toniki itp :) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10084355 Jezeli któras z was (albo ktorys :d ) jest zainteresowana to prosze o kontakt aga.ex@wsp.pl moge wyslac zdjecia produktów itp :) Posiadam je z Kanady. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahhahhah
jebnij baranka szmato zniszcze cie na allegro dziffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsjda
głupia pizzzzzdusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze wypowiedzi świadczą o waszej kulturze osobistej :) Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MsAgata nie jestem zainteresowana i następnym razem od razu pisz co chcesz a nie zakładaj głupie topiki pamiętaj na porządny topik wejdą porządni ludzie, a na taki tylko degeneraci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamuśka2
zglosilam na allegro, ze sprzedajesz podróby:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ci corko ...
do mlodej, as co na to wskazuje ze podrobkami handluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie :D Tylko tak sobie sama zaszkodzilas kolezanko :) Trzeba bylo najpierw sprawdzic w komentarzach bo nie sprzedalam jeszcze ani jednej rzeczy na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaaa
jasne:-P dlaczego jestescie tacy zalosni? kazda chcialby jakos dorobic,ma prawo sprzedawac kosmetyki.Fakt ze sa drogie i mi np do niczego nie potrzebne ale nie wolno zakazac komus handlu:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :) Ale zlosc i prostactwo ludzi nie zna granic i dla Twojej informacji wredna istoto nie sprzedaje podrób :) Idz leczyc swoje kompleksy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka niby tak
mi tam autorka moze sobie wystawiac tyle ile chce kosmetykow - nie moja branza ... jesli jednak wystawiala by tym czym handluje LEGALNIE na allegro chyba bym ja zniszczyla :D na allegro jest mnostwo przedsiebiorcow, ktorzy musza wlaczyc wlasnie z takimi "handlarzami" ktorzy to nie placa podatkow ;/ a ceny oni maja bardzo konkurencyjne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaaa
no coz..kazdy ma prawo zarabiac. Nie handluje na allegro ale mysle ze jak ma jakies extzra kosmetyki..w okazjonalnych cenach i tylko tak dorabia to chyba nie ma co krzyczec.Lepsze to niz byc na garnuszku panstwa lub krasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwalabym tego handlem :| Nie mam tego w jakis hurtowych iloscich po prostu rodzina z Kanady mi wysylala a ze zblizaja sie wakacje postanowilam jakos na nie uczciwie zarobic :| Studiuje dziennie i nie mam czasu zeby sobie dorobic inaczej zwlaszcza ze zbliza sie sesja ;] Chyba na tym polega allegro zeby wystawiac swoje rzeczy, nie rozumiem o co cala afera, jezeli nie interesuja Cie te kosmetyki to po prostu zignoruj ten post :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×