Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clio III - kontrolka

kontrolka w RENAULT CLIO rocznik 2005

Polecane posty

Gość clio III - kontrolka

zapaliła mi się kontrolka i nie wiem co oznacza a nie mam instrukcji. Znajduje się w lewym zegarze - tym z obrotami w lwewym dolnym rogu. Wygląd : okrąg ,po środku wypełniony prostokąt połączony z oręgiem dwiema kreskami na dole - jedna w prawo, druga w lewo - tak jakby ramiona trójkąta równoraniennego, którego wierzchołek znajduje się w protokącie. sorry lepiej nie umiem tego opisać. BARDZO PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio III - kontrolka
nie kupione oczywiście w niemczech , używane przez "Zonę lekarza co tylko do sklepu jeździła " - ale instrukcji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...........
To od wspomagania kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...........
tzn że coś szwankuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio III - kontrolka
Dzięki wielkie. W tym tygodniu nie mogę oddać go do naprawy, mam za dużo do załatwienia - myślicie że mogę przez tydzień jeździć i naprawić go w przyszłym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...........
Możesz:) ja w swoim już wiele kontrolek przerobiłam i clijówka śmiga:) A w ogóle to wspomaganie Ci działa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio III - kontrolka
wydaje mi się że tak , zrobiłam dziś w mieście jakieś 20 km nie odczułam aby trudniej się prowadziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...........
To może po prostu wyskoczył jakiś błąd. Jak Ci go podłączą do kompa to się okaże. Jeżeli nie odczuwasz,że trudniej Ci się skręca to albo wina tego błedu(który można skasować), albo faktycznie coś jest na początku swojej drogi do wymiany na nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clio III - kontrolka
decyzję mam podjętą : na koniec roku jak będą promocję to bez dwóch zdań wymieniam. Nigdy więcej lekko używanego - jedynej okazji. Kupuję nowy z salonu i nie chcę słuchać że się nie opłaca. Ja muszę przede wszystkim mieć pewność ( lub choć prawie pweność ) ze mogę rano odpalić i bez drżenia serca jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×