Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambuuusseeek

vera cona to głupa pizda i szmata !!!!!

Polecane posty

Gość bambuuusseeek

co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia.............
zdarta płyta ,każdy wie co to za diabelski pomiot jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuuusseeek
o co ci chodzi kretynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia.............
bambuuusseeek-- podszyw spadaj na łeb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuuusseeek
nie to ty wypierdalaj z mojego topika zajebany huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuuusseeek
kiepsko ci idzie kaleko umysłowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bosz
potwierdzam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmiiii
vera pochodzi z patologicznej rodziny i stąd jej problemy emocjonalne. na forum wyładowuje swoją frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ani psa ani ojca. I co? Skonczyła sie argumentacja i pomysły, miałka stulejo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D
początkowo byłem oburzony istnieniem kafe - forum gdzie każdy może dość anonimowo i bez konsekwencji pisać jakiekolwiek debilne głupoty jakkolwiek obraźliwe czy nietolerancyjne mu przyjdą na myśl... ale potem dostrzegłem z litością jednak mus istnienia takich forów, bo jeżeli miejsce takie jak to pozwala takiej maluczkiej postaci jak vera rozładowanie napięcia i dzięki temu lepsze funkcjonowanie w realu - to już jest dostateczne uzasadnienie. miejsce gdzie może ona podejmować próby wywyższenia się nad innymi, które często koniec końców kończąc się porażką, mogą być zapomniane po przespaniu nocy, tak jak w przypadku pamięci rybki z akwarium i już na zajutrz wszytsko od nowa :D dziękjemy ci kafe za ukojenie maluczkich umysłów :) vera wróciła z wczorajszego piwa z przyjaciółmi :D ave :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne 140% :D:D:D:D 🖐️ Mój pierwszy psychofan. !! :D Pisz więcej - załóz temat - jutro poczytam. Dobranoc kafeterio! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wnikliwą psychoanalizę. :D:D:D:D Wzruszaja mnie wywody pryszacztych, urażonych gimnazjalistów i starych, bezzębnych impotentów. :D BTW, dalej czekam na jpg mojego uzębienia. :D 🖐️ Juz naprawdę znikam. Mam nadzieję, ze potrzasanie pejsami i targanie bagiety pod pseudotyrkowe posty wyjdzie wam na zdrowie. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D
140% od razu widać że mocniejsza jesteś w humanistycznych dziedzinach :D w sensie że masz pewnie w domu, albo na kompie słownik... bo jakby nie patrzeć pojęcie fana jest ci dość obce... nie będę zakładał tematu, bo z pewnością się gdzieś wypowiesz, i będę miał przejawy debilizmu do skomentowania, więc po prostu poczekam ;) śpij dobrze rybko, niech sen przyniesie ci kolejny reset samooceny i poczucia wlasnej wartosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszą walikoniku
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalan
vera to dziadek jeszcze nie wiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka z gdańska
ja ją uwielbiam 🌼 bo ona tak zmysłowo yebie te koorwy co z księżami szpary popuszczają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×