Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jnfsauyfbysudvsyds

tez zauwazyliscie ze te plytkie i puste polki

Polecane posty

Gość jnfsauyfbysudvsyds

jezdza na zachod ciagnac paly tureckim i pakistanskim pasterzerzom opalonym w sloncu nad pastwiskiem dla owiec? ale to chyba z rozpaczy ze zaden normalny facet nie chce takiego pustaka, tez widac ze sa nie tylko puste ale takie zakompleksione i chca sie wyroznic tym ze wyjda na miasto z turbanem albo z opalona sperma na gebie, jednym slowem cale szczescie ze jest swobodny przeplyw towaru i ten gorszy gatunkowo jedzie w pizdu wypasac owce na tureckich pastwiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio w grze o milion na tvp 2 była taka "laska" z mószynem , głosna , głupia i brzydka zmierzam do tego iż z moich obserwacji wynika że na ciapate/czarne biagiety lecą pasztety, ultra debilki, grubasy czyli najgorszy odpad którego nikt nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies dowody? Relacje z pierwszej ręki? Ankiety? Zdjecia? Screeny? Czy tak sobie po prostu napisałes, żeby wyładować swoja frustrację po ucieczce ukochanej kobiety do Kurdystanu albo innego stanu..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken, no nie mów. :O Będę musiała poznać ciapatego alno innego Kaliego, żeby byc szczęśliwą? :O Wszystko zepsułeś. :O :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokument "darling i lof ju" na youtoube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy możesz mi przybliżyć do jakiej grupy się kwalifikujesz ? :P nie chce zgadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam. Zatrważajace. :O W sumie wstyd w chooy za cała płeć. Chociaż te Polaczki - Czesiek i Zbychu - też jacyś szałowi nie byli. Typowe kompleksiarstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! :D Mocny tekst był: Co oni maja takiego, czego my nie mamy? W myślach odpowiadziałam, że głupie arabskie ścierwa, ale wiedzą, że do laczków podkolanówek się nie nosi. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie powiesz mi ze polka
ktora ani be ani me w obcym jezyku bioraca slub z opalonym pasterzem jest madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×