Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość castingi

castingi dla dzieci, czy któras była???

Polecane posty

Gość castingi

czy któraś z was zgłaszała swoje dziecko na castingi?? chodzi mi o zdjęcia do reklam itp, czy zgłaszając się, jak zadzwonią to płaci sięza sesję?? czy jak to wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....D....
ja byłam na takim z mała .. ale oszuści nie z tej Ziemi!! zrobili jej zdjęcie potem kazali na drugi dzien zadzwonic i dowiedziec sie czy taki nr. sie dostał... bo każde zdjęcie dziecka było podpisane numere. okazało się że jest przyjęta i kazali przyjechac do katowic do hotelu bo tam będzie dalszy casting i wziąśc ze sobą trzy stroje na przebranie.w tym samym dniu zadzwonili że spotkanie jest odwołane i za tydzień żeby przyjechac... pojechaliśmy na umówione spotkanie.. okazało się że tam nikogo nie ma i nikt do nas nie zadzwonił żeby nas o czymkolwiek poinformowac. zadzwoniłam do nich a oni ze spotkanie jest odwołane i że sms-y wysłali wszystkim.. taka firma a sms-y pisze do klientów tak mozna nazwac. i że przepraszają i że zaś za tydzień mamy przyjechac!! Niech się walą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castingi
tak masz rację, tez by mnie szlag trafił, po prostu byłam ciekawa czy jak się zgłaszasz to musisz im płacić, bo przeciez nie każda firma musi oszukiwac, ale bede pamietala o tym na przyszłośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....D....
a mogę wiedziec jak nazywa się ta firma co chcesz dziecko zgłosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castingi
jeszcze nie mam wybranej firmy, narazie tylko moja koleżanka byłą na castingu dla modelek i tam były zdjęcia dzieci i tak zaczełam rozmyslac, więc narazie tylko sie pytam orientacyjnie :)) właśnie bardziej by mi zależało na zdjęciach jakis fajnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli pobierane sa oplaty za sesje, lub zdjecie w katalogu twarzy to jest to oszustwo. Pracowalam w agencji modelek i nie pobieralismy za to zadnych oplat, ale znam firmy (ktore niestety czesto zmieniaja nazwy), ktore trzepaly kase na takim naciaganiu. Jeden z tych szefow z ktorym mialam okazje rozmawiac powiedzial otwarcie, ze placa tysiace ludzi, a z jego katalogu przez wszystkie lata dzialalnosci dwie (!) osoby dostaly malenkie rolki w reklamie. Poprostu, jak chca kasy to uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz by dziecko brało udział castingach to najłatwiej dodać je do bazy galerii twarzy. Ja osobiście ze swojej strony polecam www.casting.pl . Sama jestem zarejestrowana, koszt tego jest niewielki a zwraca się po pierwszym zleceniu. Wybierają dzieci na podstawie zdjęć więc nie trzeba jeździć po całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam bylam na takim kasting przed wczoraj i nie sprawdzilam sobie czy dziecko sie dostalo czy nie ale oni na drugi dzien zadz i powiedzieli mi ze dziecko sie dostalo ale cos mi tu smierdzi bo jezeli by ktos byl by chentny na udzial zemna i mojm dzieckiem w takich reklamach to bym nie musiala placic kasy za ubespieczenie jakies 60zl i 40 zdjec za 190 zl i wybiora dzici 1 lub 2 z tych co sie dostały nie wieze w to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castingi
Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci grały w serialach czy reklamach to zapraszam do zarejestrowania swoich pociech w bazie aktorów i amatorów http://castpromo.pl Podane tam będą aktualne aktualne castingi dla dzieci i nie tylko. Żadnej ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompala
A ja wam powiem , że mam dobre zdanie a temat castingów. Co prawda byłam z córką na jednym, ale wrażenie dobre. Tylko, że to nie do reklamy czy gazetki a do dziecięcej grupy wokalno tanecznej http://www.fasolinki.com.pl/ . Córcia uwielbia występy i dlatego jest bardzo chętna. czy się dostała to jeszcze nie wiemy, ale mam taką nadzieję bo bardzo dobrze wypadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik456
Kurczę ciekawa opcja z tą stroną stars-up.pl. Moja córka jest trochę nieśmiała i zawsze bardzo stresuje się na castingu. Myślę, że taki casting online bez wychodzenia z domu może okazać się zbawienny dla nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam kiedyś na castingu z córką, jakaś masakra, dzieci płaczą, rodzice zdenerwowani, tu ktoś krzyczy tam ktoś piszczy MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak idziesz na jakiś casting gdzie jest pełno małych dzieci to rzeczywiście jest nerwówka, ale zawsze możesz sprawdzić castingi internetowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało uderzajcie do castingów internetowych, moja córka jest zarejestrowana na kilku i to naprawdę świetna sprawa ;) prawie zero stresu, nie trzeba wydawać niewiadomo jakiej kwoty na "portfolio", a rezultaty widać :) najbardziej polecam https://stars-up.pl i http://www.kidmodels.pl. Nie ma się czego obawiać, a jeśli czujecie, że dziecko może się w tym sprawdzić to warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zna agencje dla dzieci od roczku w Szczecinie gdzie nie trzeba płacić za zdjęcia ani żadnych innych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26nastolatka26
sama chciałam wziąć udział w castingu ale do filmu mam 13 lat i bardzo chciałabym zagrać w jakimś filmie występowałam w różnego rodzaju przedstawieniach przeważnie miałam główną rolę.....tylko że nie znalazłam ogłoszenia :/ jak już jakieś było to od 16 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka należy do agencji dla dzieci andymax. Fakt, trochę czekaliśmy na pierwsze zlecenie i młoda zaczynała się niecierpliwić, ale " wychodziłyśmy swoje" i teraz ma na swoim koncie sesję dla marki odzieżowej, jedną reklamę a ostatnio nawet bawiła się na planie filmowym ! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z córką zapisałyśmy się do ATV. Chodzimy co jakiś czas na castingi, jak czas pozwala. Na razie córa wystąpiła w jednej produkcji , ale to był maleńki epizod, nie żadna istotna rola. Ale pamiątka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia

Ja chodzę ze swoja małą, ale różnie z castingami bywa. Trzeba uważać na agencje i zgłaszać się tylko do tych sprawdzonych typu Popcorn Film, żeby mieć pewność, że będzie profesjonalnie i na poziomie, a nie na szybko i w nerwowej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na takie castingi chodzą tylko niziny społeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Czemu niziny, wlasnie dobrze, ze ktos chce sobie urozmaicić życie, cod o Popcorn to znam i tez mogę polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Anka napisał:

Czemu niziny, wlasnie dobrze, ze ktos chce sobie urozmaicić życie, cod o Popcorn to znam i tez mogę polecić 

Bo normalni ludzie pracują sami na utrzymanie rodziny, a nie wykorzystują do tego swoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość06
Dnia 8.11.2019 o 10:47, Gość Gość napisał:

Bo normalni ludzie pracują sami na utrzymanie rodziny, a nie wykorzystują do tego swoje dzieci. 

Dzieci mogą chcieć iść na casting i wypróbować swoje siły przed kamerą, nie musi to być wykorzystanie dzieci przez rodziców tzw. dobry sposób na zarobienie pieniędzy. Dzieci mogą chcieć być aktorami i próbować już teraz, nie ma w tym nic "nienormalnego". Dzieci też mają pasje. W ten sposób rodzice zazwyczaj po prostu spełniają ich marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×