Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goscinnie

internetowy przyjaciel

Polecane posty

Bo jest tak . Moja najlepsza przyjaciolka dosyc dlugo pisala z takim starszym od siebie chlopakiem przez internet . Noi bardzo go polubila ,ale sprawy sie skomplikowaly . Oni mieli sie spotkac ,kilka razy proponowalam ,tylko ze ona sie wstydzila i przekladala .No i w koncu umowili sie ze spotkaj sie pod koniec czerwca ,ale niestety tak chyba nie bedzie. Bo ona chciala uslyszec jego glos czasem ale sama wstydzila sie rozmawiac wiec robila gluche telefony i raz jeszcze poprosila kumpele zeby do niego 5 razy z rzedu dzwonila ze niby pomylka . Ona mu sie w koncu przyznala do tego ,ze tak robila i on sie troche zdenerowala ,ale ona przeprosila i napisala ze bardzo tego zaluje . Ona naprawde widac ze chce cofnac czas ,ale on juz nie odpisuje . Ona ma 17 lat jest wrazliwa ,ale jeszcze nigdy taka nie byle, czasem placze,caly czas mysli o nim .Nawet wyslala mu ksiazke ,ktora chcial bardzo przeczytac, jest dla niej kims waznym,chociaz tak naprawde go nie zna. Nie wiem co robic , co jej doradzic ,w sumie on tez czasem mial swoje humory i czesto to ona odzywala sie pierwsza ale wytrzymywala to i nigdy go nie obrazila ,a on raz napisal tak:czy Ty naprawde jestes glupia czy to tylko taki dodatek? Ale stali sie sobie chyba bliscy . I teraz co robic , co jej doradzic ,moze zrobic co zeby zapomniala , prosze pomozcie,ona ma wyrzuty sumienia i nie daje jej to spokoju i bardzo go lubi ,a moze nawet zauroczyl ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×