Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23latek

Sucha jak pieprz a orgazm ma!!!

Polecane posty

Gość 23latek

Witam wszystkie Panie. Piszę ponieważ mam problem ze swoją partnerką. Otóż mimio tego ze dziewczyna jest często napalona i ma ochotę na seks to jej myszka jest sucha jak piieprz i proszę nie piszcie mi o tym że jej nie podniecam itp. bo jak robię jej minetke to czesto konczy sie orgazmem a szparka jak byla sucha tak jest dalej (nie liczac tego ze sam ja wyslinilem :). Wiadomo ze sa rozne zele ale to wszytsko i tak jej do dupy skoro ona nie ma wlasnej wydzieliny. Wydalem juz kupe kasy na gonekologow, globulki, i inne tabsy i nic. Ostatnio zrezygnowala z brania pigół tak zaleciła jej lekarz ale nic specjalnie sie nie zmieniło. Dokucza mi to strasznie bo nic mnie tak nie podnieca jak mokre palce. Druga sprawa jest taka ze moj sprzet jest dosc spory i gruby, wiec po kazdym seksie dziewczyna cierpi bo jest poobcierana i na druga zabawe tego samego wieczoru czy dnia nie ma mowy. Może ktoras z was miala podobny problem ?? Z góry dzieks za odp :) Pozdrawiam J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruczoł Bartholina jest temu winien.;) Nie każda kobieta ma go wystarczająco sprawnego. Do tego są lubrykanty, które w tym pomagają.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki masz właściwie problem? Idź pod kran namocz palce i będziesz miał podnietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skesoholik
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
kurde dziewczyny myślałem że przez weeknd coś mi doradzicie a tu nic. Jestem juz załamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MS26
Ja też tak mam chociaż mój mąż nie ma za dużego. Prawie nigdy nie jestem podniecona i nawet gdy mnie tam dotyka to mi to przeszkadza. Ale gdy mam orgazm to wtedy już jestem mokra. Chociaż jest to bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MS26
Sprobuj z jakimś żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atajt
To serdecznie wspolczuje.. ja to jestem az za mokra..i to na wstepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Zele sa ale mam juz ich dosyc. Maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhgggg
a może twoja partnerka udaje orgazm, a prawda jest taka że w ogóle ja nie podniecasz. Czesto kobiety udają aby zadowolić swojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Myślałem nad tym ale nie jest to moja pierwsza partnerka więc czuć kiedy dziewczyna udaje a kiedy nie. Wygina ją na wszytskie strony, a później nie pozwala siebie dotknąć no i kurwa najgorsze. Raz ja bzyke będzie miała orgazm i następny seks w następnym dniu bo ona już nie ma ochoty...fuck!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ty orgazm
poznajesz po tym, że babę wygina na wszystkie strony, to jesteś kuźwa zajebiaszczym znaffcą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
23 latek kup sobie chłopie dmuchaną lale. Bedziesz mógł siedzieć na niej jak na czereśni i to od switu do zmierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×