Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powyżej trzydziestki

Wdowiec prosi bym zamieszkała u niego bez ślubu

Polecane posty

Gość Powyżej trzydziestki

Czy zamieszkalibyście w domu wdowca z dziećmi bez ślubu? Czasy niby są nowoczesne, no ale... . Czy taka kobieta w oczach społeczeństwa jest negatywnie odbierana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Wal jak w dym :) Co cię porucha to, twoje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska21xxxyz
odradzam - bedziesz sprzątaczką , kucharką itp i tą zła macochą , a rodzina zmarłej Cię zniszczy - poczytaj na forum o wdowcach i ich dzieciach i wyciągnij wnioski sama , JA ZDECYDOWANIE ODRADZAM - uciekłam własnie z takiego związku , 3 lata zycia w plecy,.........szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarz543
Ja z moja wdowa mieszkam juz 17 lat bez slubu. Chodzimy do kosciola i naleze do Rady Parafialnej. Nie widze zadnych przeszkod. Takze wyprobuj swego wdowca czy jest sprawny, bo kota w worku sie nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .marynarz543
a od 20 lat jestem gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Jaki kOŚCIÓŁ taka rADA (parafialna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarz549
11.49 to podszywacz, albo uczen Rydzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
A do jakiego kOŚCIOŁA należysz? marynarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarz543
Naleze do kosciola katolickiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
I kSIĄDZ i rADA parafialona wiedzą, że od 17 lat żyjesz w konkubinacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokowiec45
Ksiadz wie, pozostali radni nie, mowie ze to gospodyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Dlaczego ukrywacie to (ty i kSIĄDZ) przed radnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokowiec45
Ja sie wcale nie ukrywam, bo mnie sie jeszcze o to nikt nie pytal. Lepiej dajcie autorce kontruktywna odpowiedz, zeby wyprobowala swojego wdowca. Ja sie nie ukrywam. Chodzimi po ulicach za raczke, na uroczystosciach calujemy i obejmujemy sie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co stąd że prosi
to już lepiej tylko się spotykać na randkach niż zamieszkać razem jemu byłoby wygodniej gdybyś zamieszkała, no pranie, sprzątanie, gotowanie i obsługa dzieci, wiadomo...obsługa A może lepiej ten czas przeznaczyć na dbanie o siebie i spotkać się na randce...a każde spotkanie to jak święto...ekscytujące i nie ma szans na codzienność i rutynę Ale jeśli myślałby o tobie w kategoriach poważnych to sam chciałby ślubu i poważnego życia w rodzinie na serio....ale on tak nowocześnie chce...bez ślubu i zobowiązań z jego strony ale za to z twoim wkładem w postaci pracy domowej i finansowej pewnie też....a potem jak się znudzisz to kopa w d.... i znajdzie sobie następną ......sprytny facecik Pytanie tylko czy jesteś głupia i dasz się nabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
"Ja sie wcale nie ukrywam, bo mnie sie jeszcze o to nikt nie pytal." A komu i kiedy mówisz "ze to gospodyni"? I dlaczego? A kSIĄDZ? Dlaczego kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejmy to gdzieś
że komuś ze społeczeństwa będzie się wydawało, ze ma jakiekolwiek prawo w jakikolwiek sposób negatywnie to odbierać! dla siebie życjez, dla dzieci, być moze dla tego pana, nie dla społeczeństwa. Społeczeństwo nie zadba o Twoje jednostkowe (ani żadne inne) szczęście, więc jakim prawem na cokolwiek sądzić ta temat tego, z kim mieszkasz? Byle TY i pan i dzieci miały dobrze, oczywiście niczyim kosztem, dla siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
miejmy to gdzieś -> wedle życzenia. Mam ciebie i twoje zdanie w doooopie. Pasi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Panie marynarz543/Krokowiec45/miejmy to gdzieś -> zbieramy pinkty. Kto jest na tak + \Kto jest na nie - Start :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokowiec45
Jest moja zasada, że księża ani kościół w moim kroku i w kroku mojej partnerki nie mają nic do szukania, basta! To bardzo intymna sprawa i nie powinno to nikogo obchodzić. Znam w Polsce wiele ludzi, którzy kradną, oszukują, napełnieni są nienawiścią, a chodzą co niedzielę do kościoła i mają ślub kościelny. Kto jest lepszy, faryzeusz czy celnik? Sw. Paweł w I liście do rzymian pisze, że czlowiek który ma wiarę a nie ma miłości, to tylko brzęczący cymbał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×