Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komunia dziecka

Komunia dziecka bratanicy! Brak mi słów

Polecane posty

Gość Ja nie moge ...
Stara, zgorzkniała prukfa, najlepiej jakby kuźwa tobie te wszystkie pieniądze oddali a dziecku mogli komunie w Mc donaldsie wyprawić! suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ciebie obchodzi co kto
taa najlepiej jakby bigos z resztek z tygodnia podał na papierowych tackach na stojaka przed domem i do widzenia :D... a kasę tobie oddał... sorry, ale moim zdaniem jesteś autorko nie poważna, przemyśl to sobie, ty jesteś dorosła, możesz sobie zarobić, a dziecko komunie ma raz w życiu i to się pamięta!.... nie jestem za przesadą i rozpieszczaniem, ale też olać zupełnie, bo siostra pożyczki potrzebuje? bez przesady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam i sie nie oburzyłam.
ja mam brata który na inne dzieci wywala kase a na mojego nie ma i co zrobić.- nic, przymknąć oko- np. syn w grudniu chrzciny miał brat chrzestnym ,dał małemu 100zł na swięta nic na Wielkanoc książeczkę za 3zł... a za to jego żona ma chrześniaczkę i tej dali 300zł na chrzciny i komplet ubranek a na Wielkanoc bujaczek. nie bylo by nic złego w tym ze mój dostał mało ale niech tamtej tez tyle dają. nie lubie podziału u dzieci ze jeden tyle a 2 -3 razy wiecej. oczywiście ja mam 2 chrześniaków od brata co jest chrzestnym mojego i u siostry i kazdy dostał tyle samo na chrzciny, roczek czy święta może nie kokosy wielkie po 200-300zł a gwiazdkowe prezenty sumie 70zł. mogłabym sie na brata obrazić ale przecież to jest jego decyzja jak postępuje:-) najwyżej jak syn podrośnie to sie spyta wujka czemu on prawie nic nie dostaje a inni tak od niego. i wtedy bedzie jego problem. a mało tego mogli by sie chociaż nie chwalić i przy nas nie obdarowywać innych pomijając naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhjjffghjkkg
Do kolezanki wyzej - gdyby moje dziecko zapytalo wujka babcie czy kogokolwiek dlaczego tak malo dostaje to by dostalo ale ode mnie w tylek... Rodzina nie jest od dawania jak ktos chce to prosze ale takie porownania... Idiotyczne, fajnie dziecko wychowujesz... Co kogo obchodzi co kto komu i ile daje, pilnujcie swojego nosa i portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ahhhjjffghjkkg
A jakby Twoje dziecko powiedziało do Twojej teściowej "Ty stara kurwo dlaczego nie dajesz mi pieniędzy?" To byś zrobiła. To co każda normalna synowa, cieszyła byś się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to różnie.
Do kolezanki wyzej - gdyby moje dziecko zapytalo wujka babcie czy kogokolwiek dlaczego tak malo dostaje to by dostalo ale ode mnie w tylek... Rodzina nie jest od dawania jak ktos chce to prosze ale takie porownania... Idiotyczne, fajnie dziecko wychowujesz... Co kogo obchodzi co kto komu i ile daje, pilnujcie swojego nosa i portfela bić mozesz swoje dzieci- dla mnie to by było dobre gdyby w przyszłości tak powiedział, bo puki co jest mały niecały rok więc tak nie rozumie ale jak sie będzie czuł później w sytuacji jak inni dostaną a on nie:-) bo obecnie tak jest dostanie brata syn ich chrześnica a do naszego przyjdzie i powie jak zwylke , zapomniałem dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to różnie.
i co dla ciebie to norma że tasz nie dostaje a inni tak. jak już mają robic to niech nikomu nie dają albo dadza tak by mój nie widział. a oni myśla ze skoro my dobrze zarabiamy to nie musza mu nic dawać. ale uwiewrz mi jest mi przykro jak widzęgdzy tamtym dadzą a do mojego zapomniałem (jużtyle razy to słyszałam że nie policze) i albo niech nie dają nikomu nic albo niech każdemu dadzą po cukierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka kolesiowa..nie moge !Hahaha, ze tacy ludzie w ogole internet maja bo przeciez po co wydawac kase na w sumie nie potrzebna do zycia rzecz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to różnie.na
dzieci się nie powinno żałować, o tyle jeżeli się ma. bo wiadomo że jak ktoś nie ma to drobna rzecz od takiej osoby jest czymś wielkim. byle by nie wyróżniać nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhjjffghjkkg
Nie bede sie cieszyc, tesciowa mam ok wiec nie ucze dziecka takich slow ani postawy ze musi cos dostawac od kogos. Masz racje, jesli dje prezenty innym dzieciom przt twoim z takimi slowami to to faktycznie nie mile, dziecko jest dziecko i tak siw nie robi. Ale chodzi mi o dawanie przy innych okazjach bez innych dzieci, tu niech kazdy robi co chce i to niczyja sprawa I roznica jest gdy dziecko dostanie klapsa a bicie dziecka, niw mtlic pojec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhjjffghjkkg
Klawiatura mi sie sypie, przepraszam za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to różnie.na
dlatego piszę że jak madawaćniech to robi tak byśmy my i syn nie widzieli. a uwierz mi dzieciś mądre i nie trzeba im móićby komuś coś powiedziały. a małę dziecko w przyszłości mając 3-4 lata może powiedzieć dlaczego ja nie dostałem (i to moze być wtedy przykre, bo takie dziecko nie powie tego dlatego że "" ty masz mi dać"" tylko że chce dac do zrozumienia że mu przykro że też by chciał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas to różnie.na
u mnie klawiatura też szwankuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na komuni było tylko 37 osób dla tych 37 osób wynajmowali lokal?" nie kurwa, lepiej samemu dla 37 osób gotowac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka7007
jeśli ktoś ma problem z zatrzymaniem przy sobie mężczyzny, nie chce aby związek się rozpadł albo w ogóle nie potrafi uwodzić to polecam szkolenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Mają bardzo szeroki wybór kursów, ja akurat skorzystałam z kursu uwodzenia Alpha Female i też jak najbardziej polecam. Są solidni i profesjonalni, wiele się we mnie zmieniło po kursie. Przestałam być nieśmiałą i zakompleksioną kobietą :) Warto: www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ://///
a ja kilka lat temu mialam komunie chrzesniaka i nie poszlam nie mialam wtedy pracy i nie bylo mnie stacna zaden prezent nawet najmniejszy i wstydzilam sie isc z pusta reka moja mam poszla i kupila malutki symboliczny prezent za ok moze 15 zl ciezkie to byly dla nas czasy bo czasem tak w zyciu jest niestety , i jak czytam takie bzdury ze ktos daje 2000 zl lub laptopa - ludzie co sie z wami porobilo komunia to nie odpust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd i hańba by starej babie
pieniadze pozyczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZuber
Hej :) Komunia, to niezły wydatek... Jak ja organizowałam swojemu dziecku, to sporo wydaliśmy na lokal. Teraz zobaczyłam, że powstał nowy portal, gdzie można zadzwonić, powiedzieć jaki się ma budżet i obsługa wyszuka odpowiedniego miejsca. Takie coś na www.chrzcinyikomunie.pl wystarczy zadzwonić, a oni już załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie chcieliśmy wystawnego przyjęcia, tylko skromny obiad dla najbliższych w Rozdrożu. I nie było w prezencie pieniędzy i komputera, tylko medalik, książki, Biblia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szkoda, że za moich czasów nie było takich prezentów. Moze bym wtedy zostala katoliczką jezyk.gif" Żadna by z ciebie była katoliczka. "Ja niestety dostałam komplet zegarek+długopis+kalkulator ;d Jak ponad połowa komunistów ;d" Ja też tak dostałam i to były cudowne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu jakaś szmata zespamowała stary topik. Chuj ci w d**e nikt w twojego linka nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny lub komunie ? sprawdź tutaj  https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny lub komunie ? sprawdź tutaj  https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×