Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
Witam. Zapraszam na rozmowe ze mna.Sama czatuje i jestem pani a swojego lusu.Nie mam szefa nad soba i zadem administrator mnie nie ogloada i nie ustala mi zadnych warunkow.Pracuje tylko na platnych niemieckich czatach a nie na angieslkich gdzie musze najpierw pisac i namawiac na prywatny czat i nic nie zarabiam.U mnie to ty decydujesz o wszystkim.Zaszwon lub napisz pracanakamerkach@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie małe pieniądze zarabiam na kamerkach https://camcolt.com/ Mają najlepszą stawkę na świecie, daja aż 75% z żetonów no i można szybko pieniążki wypłacić. A poza tym nie trzeba się rozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa, że pracuję na seks kamerkach Camcolt https://camcolt.com/. Wszystkim się wydaje że placone mamy za rozbieranie sie tylko i wyłącznie, nic takiego. Wystarczy rozmowa z klientem na prywatnym czacie, mamy tłumacz na stronie więc i z obcokrajowcami mozna pogadać. Zarobki ekstra, aż 75 % żetonów jest dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca na kamerkach nie jest zła, błednie jest myślenie ludzi.ja mogę polecić serwis Camcolt, sama tam na kamerkach pracuje już ponad 4 miesiące. Kasa rewelacyjna, u nas jest aż 75 % żetonów dla dziewczyny. jak mi wiadomo nigdzie tak nie płaca https://camcolt.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest też to , że na serwisie Camcolt mamy opcję tłumacza więc i z obcokrajowcami spokojnie da się porozumieć, a klienci płaća także za czatowanie , nie trzeba się rozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na czym polega praca na Camcolt?Trzeba sie tam zarejestrowac i co dalej?Jak to dziala?Czy tam tylko wchdza obcokrajowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nastolatka ma..turbuje sie przed przed kamerką i wychodzi filmik z twojego pokazu i nici z anonimowosci odbior spoleczny bedzie raczej jednoznaczny- jesteś k..urwa a jak bedziesz miala męza i dzieci to bedzie problem.Zazwyczaj za wszystkie swoje czyny trzeba odpowiadać,jak mozesz byc anonimowa w internecie nic nie można wykasować a agencja wie gdzie mieszkasz i jak bedziesz chciała odejsc bez jej zgody moze "przypadkowo" wrzucić do sieci twoje najlepsze występy,skąd bedziesz miała pewność że nie archiwizoją najostrzejszych kawałkow i nie sprzedadzą ich hurtowo za kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia333

Szukam kogos kto pomoze mi zaczac prace na kamerkach...potrzebuje dziewczyny ktora ma pojecie i szybko sie odezwie bo musze zaczac prace jak najszybciej..  🙂

moj email: aescha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio posiadające wieloletnie doświadczenie, poszukuje kobiet do pracy w charakterze modelek erotycznych. Z doświadczeniem jak i bez doświadczenia w video modelingu. Wymagania: dobra prezencja, zgrabna sylwetka ciała, wiek 21 - 45 lat. 


Kogo dokładnie szukamy? 

Kobiet i dziewczyn do pracy na videoczatach uśmiechniętych i otwartych, które lubią dobrą zabawę i mają co najmniej 21 lat. Znajomość języków obcych i doświadczenie w pracy jako videomodelka nie są wymagane lecz będzie to atutem. To, co będzie się liczyć podczas rekrutacji, a potem w współpracy z nami, to pozytywne nastawienie do uczestników video czatu oraz naturalny uśmiech na twarzy – z doświadczenia wiemy, że jest on kluczem do sukcesu większości naszych najlepiej zarabiających videomodelek. Nie musisz wyglądać jak top modelka – nasi klienci cenią sobie naturalność i normalność.

Na czym polega praca jako videomodelka?

Twoim zadaniem będzie komunikacja na videoczacie z naszymi klientami i sprawianie, by spędzali miło czas na rozmowie z Tobą. Od Ciebie zależy, jaką zbudujesz sobie z nimi relację. Większość Naszych videomodelek pracuje wygodnie w domu. Klient widzi videomodelkę dzięki kamerce internetowej, a w rozmowie z nim, jeśli modelka tego potrzebuje, pomaga jej profesjonalny moderator zachęcając uczestników video czatu do napiwków.

Elastyczny grafik

Praca jako videomodelka daje elastyczny grafik i zarobki adekwatne do ilości klientów na czatach. To Ty decydujesz, kiedy i ile chcesz pracować. Twoje miesięczne wynagrodzenie zależeć będzie głównie od powodzenia u klientów. Część z naszych videomodelek traktuje pracę u nas jako zajęcie dodatkowe, pomagające podreperować miesięczny budżet. Inne wybierają życie online z naszymi klientami. Możesz wybrać także opcję, w której w jednym miesiącu pracujesz mniej a w kolejnym więcej. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej chęci i dyspozycyjności!

Ile zarabia videomodelka?

Zarobki videomodelki uzależnione są od jej zaangażowania, powodzenia u klientów oraz czasu spędzonego na czacie. Nasze najlepsze videomodelki zarabiają nawet ponad 20 000 zł miesięcznie. Rozliczamy się z Tobą na podstawie prowizji od wygenerowanego na czacie obrotu. Wysokość prowizji to 60% lub 90%, w zależności od tego, czy pracujesz w domu korzystając ze zdalnej pomocy moderatora, sesji zdjęciowych, filmowych, promowania Ciebie itp.

Nasi klienci

Grono naszych klientów nie pochodzi z Polski, głównie są to osoby z USA, Kanady, UK.
Nasze video chaty obsługują funkcję geoblokowania - masz możliwość zablokowania dostęp do Twojego video czatu na poziomie kraju, USA - Stanu, IP oraz konkretną osobę znajdująca się w bazie klientów.

Dołącz do nas, zastań videomodelką erotyczną i stań się niezależna!


Zainteresowane kandydatki prosimy o przysłanie zgłoszeń rekrutacyjnych zawierających: 
wiek  
kontakt telefoniczny
przygotowanie kilku zdjęć (mile widziane załączenie zdjęć poglądowych całej  sylwetki ) 

na adres mailowy internetadultmodelling@gmail.com


Wysokie zarobki gwarantowane!

Praca stała, dorywcza. Elastyczny grafik, praca w młodym dynamicznym zespole. Zapewnimy szkolenie. 

Program Partnerski.

Jak to działa? 
To proste:Każdy kto zostanie zarejestrowany i założy konto zostanie przypisany do Twojego programu partnerskiego. Ty otrzymasz ustalone 20 zł za pierwszą rejestrację każdej video modelki poleconej przez Ciebie +  3%  miesięcznych zarobków modelki!mnDGSlI.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczek 92
Dnia 16.05.2016 o 02:54, Gość gość napisał:

Jest może forma tej pracy, która polega tylko na pisaniu, bądź rozmowie bez kamerki ?

chatpraca polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio sex czaty Kraków

Witajcie Poszukuje studia sex czatow w Krakowie. Znacie jakieś to podajcie na meila Gooldy3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio sex czaty Kraków

Witajcie Poszukuje studia sex czatow w Krakowie. Znacie jakieś to podajcie na meila Gooldy3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio sex czaty Kraków

Witajcie Poszukuje studia sex czatow w Krakowie. Znacie jakieś to podajcie na meila Gooldy3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×