Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reewElkaa

Kluski slaskie z sosem koperkowym - dobre polaczenie?

Polecane posty

Gość reewElkaa

Bedzie jadalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reewElkaa
Najpierw robie zasmazke na masle, do tego dodaje posiekany koperek, kostke rosolowa i wode. Pozniej smietana i doprawiam jeszcze, jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej z ziemniakami...
i ugotowanym jajkiem-pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą smaczne, kluski śląskie są pyszne, nawet jak poleje je się tylko stopionym masłem i posypie koperkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluski śląskie są ok
Ale szału nie ma ... Ja lubię od czasu do czasu może być i z sosem koperkowym ale do tego sadzone jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam kluski slaskie do teo zeberka duszone z cebula i salatka z ogora kiszonego :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kluski śląskie uwielbiam
w dzieciństwie wręcz nienawidziłam ale jakiś rok temu zjadłam na weselu z jakąś pieczenią i sosem i teraz robię je bardzo często z różnymi sosami, lub najczęściej z mięsem w sosie. Polecam w sosie pieczarkowym, też są pyszne. Z koperkowym nie jadłam ale będą pasować. Narobiłaś mi ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjne najlepsze to z rolada i mofro kapusto :D z rolada bede robic next week urlopuje sie to i siedze w kuchni dzis na sniadnie bylo spaghetti bolognese :) z zeberkami tez sa pycha ja uwielbiam z kuchni takie aromaty dochodza ze jezyk mi do d.. ucieka :D i kluseczki i ten sosik z cebulka mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×