Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galeriarz

Jak wyczaić galerianki ?

Polecane posty

Gość galeriarz

Pytam poważnie, czy w waszych miastach widzicie żeby tak chadzały po centrach handlowych ? Może opiszecie swoje przygody, może ktoś widział taką akcję albo kogoś atakowały ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeriarz
ale mnie to interesuje po prostu, wydaje mi się ,że ten film był ostro podkolorowany ,takich dziewczyn nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film to są realia łsród polskiej młodzieży, niestety. Ja sie tam na galeriankach nie znam. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsh
ja też po tym filmie troche się rozglądałam po galeriach ale nie widziałam żadnych takich dziewczyn, szczególnie nie w grupach, tak jak te z filmu. Ostatnio zauwazyłam taka jedna, wyglądała wyzywająco w w sumie widac było, że kreciłą sie torche bez celu po galerii, bo nie miala ze sobą żadnych zakupów ale nie pytałam sie jej czy robi loda za dżinsy, więc nie moge powiedzieć, że to byłą galerianka. Moim zdaniem ten film był przesadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna LL
Ustaw się przy wejściu do galerii i zacznij machać markowymi spodniami to któraś może się skusi. (w sumie spodnie nie muszą być markowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallerians_Fan
Większość Galerianek przeniosła się do neta. A film wcale nie jest przesadzony, rzeczywistość jest znacznie bardziej hardcorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×