Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość icka

ogłoszenia pracy w Internecie

Polecane posty

Gość icka

Witam! Od kilku miesięcy szukam pracy, odpowiadam na wiele ofert pracy zamieszczanych w Internecie (rózne portale itp.) ale nikt nigdy się do mnie nie odezwał. Czy komuś z Was udało się znaleźć pracę wysyłając cv pocztą na ogłoszenie zamieszczone w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca juz....
w Warszawie kazdej pracy szukalam miesiacami. Ostatnia znalazlam, bo mam kwalifikacje rowne kwalifikacjom mojego kierownika i wiecej pokonczonych szkol i kursow niz 2osoby nade mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca juz....
to byla odpowiedz na pytanie: Czy komuś z Was udało się znaleźć pracę wysyłając cv pocztą na ogłoszenie zamieszczone w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icka
Zadając pytanie miałam oczywiście na myśli pocztę e-mail. Coraz częściej spotykam się z tym, że pracodawcy chcą, aby dokumenty składane były tylko drogą mialową lub poprzez specjalną aplikację i jeszcze zaznaczają, zeby nie dzwonić. Noo i później siedzę i czekam, bezskutecznie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestruj się na infoPraca.pl. Tam przynajmniej wiesz ilu kandydatów aktualnie także aplikuje na daną ofertę. Poza tym widzisz czy pracodawca już zapoznał się z Twoim CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×