Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi:)

Pytanie do Panów

Polecane posty

Gość megi:)

Witam. Chciałabym się zapytać jak Wy mężczyźni postrzegacie kobiety, które pierwsze Was zagadują w celu nawiązania znajomości. Niejednokrotnie jest tak, że kobiecie spodoba się mężczyzna, ale nie decyduje się na pierwszy krok z obawy, że może być odrzucona lub uznana za panienkę, która szuka "rozrywki". Dlatego proszę Panów o opinie czy Wy lubicie jak dziewczyna pierwsza nawiązuję kontakt, a jak tak to jakie sposoby Was nie odstraszą:) Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ to bardzo fajnie
- jeżeli kobieta potrafi wyjść z inicjatywą :-) , przynajmniej ja poczuł bym się w jakiś sposób wyróżniony. Pamiętaj jednak by nie być nachalną. Bardzo źle widziane jest natomiast że to tak nazwę " łaszenie" się przez kobietę do facetów ( przeważnie wszystkich w okolicy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi:)
Nie nie, żadnej nachalności. Ja jestem kobietą z zasadami i mi osobiście baaaaaardzo rzadko a nawet nigdy nie zdarzyło się zrobić pierwszego kroku w znajomości z mężczyzną, no może jak byłam młodsza, bo młodość rządzi się swoimi prawami;)ale to były tylko znaki naprowadzające typu uśmiech. Teraz nie podejdę, bo nie chcę, żeby mężczyzna uznał mnie za taką jak opisałam wyżej.Niestety w obecnych czasach niektóre kobiety nie dbają o swój wizerunek i przez to tworzą negatywną opinię pozostałym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
to nie nachalność. Nachalność to narzucanie własnej woli i ignorowanie odmowy. Jeżeli masz ochotę podejść i spytać: napijemy się kawy ? zjemy obiad ? wymienimy się telefonami? - zrób to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi:)
Jeszcze parę takich odpowiedzi a w końcu odwrzę się i podejdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi:)
tzn. jak będę miała kogoś na oku, bo teraz to chciałam się tylko zorientować jak takie zachowanie postrzegają współcześni mężczyźni. No i na razie bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Ja lubię ale z powodów, o których nie będę tutaj pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi:)
Skoro juz zacząłes to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię, gdy kobieta przejawia czasem inicjatywę. Jest to po prostu miłe. To, że to mężczyzna zwykle przejawia inicjatywę, a kobieta tylko reaguje "tak", albo "nie", jest tylko wynalazkiem takiego środowiska, w jakim żyjemy. Poza tym faceci rzadko się domyślają i często nie widzą uśmiechu, czy innych znaków. Po prostu do nas trzeba walić prosto z mostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×