Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiullaaa

3 opakowania pod rzad ? prosze pomozcie :(

Polecane posty

Gość kasiullaaa

zmienilam tabletki anty z syndi na micrigynon . lekarz nie kazal mi robic 7dniowej przerwy miedzy ostatnim op.syndi a 1 op. microgynonu. tak tez zrobilam. zostaly mi 2 tabletki do konca 1 opakowania microgynonu, i musze zaczac brac antybiotyk poniewaz sie rozchorowalam i według ulotki powinnam kolejne opakowanie wziasc rowniez nie robiac przerwy bo jak wiadomo antybiotyk zmniejsza dzialanie anty ;/ no i nie wiem co robic ? brac 3 opakowanie pod rzad ? moj gun ostatnio powiedzial ze opakowania bierze sie tylko w wyjatkowych sytuacjach np. wakacje itp... co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zrobić przerwę. Jeśli bierzesz antybiotyk musicie używać dodatkowego zabezpieczenia. Antybiotyk osłabia działanie tab. anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullaaa
tak tak wiem ze antybiotyk oslabia dzialanie anty i w ulotce wlasnie pisza cos takiego : ze jesli zaczyna sie w ostatnim tyg brac antybiotyk to nalezy wlasnie zaczac kolejne opakowanie ;/ bez robienia przerwy no i w sumie sama nie wiem juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullaaa
Jeśli w trakcie stosowania leku Syndi-35 pacjentka polega na jego skuteczności antykoncepcyjnej i przyjmuje którykolwiek z powyższych leków powinna poinformować o tym lekarza. W czasie leczenia oraz przez 7 dni (aż 4 tygodnie w przypadku ryfampicyny) po jego zakończeniu będzie konieczne stosowanie dodatkowej metody antykoncepcyjnej (prezerwatywa lub kapturek z preparatem plemnikobójczym). Jeśli opakowanie leku Syndi-35 skończy się przed upływem tych 7 dni, następne opakowanie należy rozpocząć na następny dzień nie robiąc przerwy. Jeśli stosuje się dwa opakowania jedno po drugim, miesiączka może nie wystąpić przed zakończeniem drugiego opakowania, jednak nie jest to szkodliwe. identyczna notka jest w ulotce microgenonu ktory biore , i wlasnie wychodzi na to ze musze kolejne opakowanie pod rzad brac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wziąć 3 pod rząd, tym bardziej w takich przymusowych wypadkach, także luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaaaaaaaaa
mam jeszcze 1 pytanko. czy to prawda ze jak sie wezmie 2-3 op. pod rzad to skutecznosc anty jest troche nizsza? ;/ tak powiedzial m gin . i troche szczerze mowiac mnie to dziwi bo nigdy bym sie nie domysllila tego ;/ wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×