Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juwenta

nie wiemco dzis gotować:(

Polecane posty

Gość juwenta

macie jakies pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to u mnie tak:)
wczorajsza cebulowa z grzankami bo zostało i dogotuje ziemniaków do kurczaka pieczonego plus jakas surówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseaz
Ja jak nie wiem to kupuje pomysł na... i pozamiatane. Zawsze kupuję kilka do wyboru bo czasem zdarza się zapaść kulinarna. Według mnie dania z woreczka np karkówka są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś krupnik oraz młode ziemniaki z koperkiem + bitki cielęce z cebulą i sałata lodowa ze szpinakiem i szczypiorem + jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwenta
karkówke robilam ale byla za słona dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseaz
Trzeba włożyć więcej ziemniaków i mięsa i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie co prawda kaloryczny
obiad ale za to pycha! Duszona karkówka w sosie, młode ziemniaczki pieczone ze skórką, kluski śląskie i czerwona kapusta :D Mniam! Karkówka już się dusi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mloda kapustkę z mlodymi ziemniakami i koperkiem w ilosciach hurtowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moze rybka z ziemnniaczkami mlodymi nalesniki schabowy z mloda kapusta roladki schabowe spaghtti to tak na szybko pisalam, albo mloda botwinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś skromnie i bezmięsnie : zetrę 3-4 marchewki ,2 pietruchy,kawałek selera na tarce o grubych oczkach,1 dużą cebulę pokroją w drobniutką kostkę i ok.0,5 kg pieczarek w średnia kostkę.Wszystko na oleju podsmażę a następnie podleję bulionem i uduszę do miękkości,następnie w szklance bulionu rozrobię 1 łyżkę mąki i trochę śmietanki i zrobię taki sos grzybowo-warzywny,który podam z kaszą gryczaną.A na pierwsze - zupa katroflanka,którą gotuję tak (zawsze mam zebrany nadmiar tłuszczu z rosołu,zamrożony w małych pojemniczkach) do tej zupy dodam go trochę i ugotuję kilka dużych ziemniaków kroję w małą kostkę, 3 spore marchewki ,2 pietruszki,kawałek selera,1 por , mała gałązka lubczyku.Gdy warzywa są miękkie wyciągam je z zupy + 1/3 część ziemniaków ,dolewam do nich wywar w którym się gotowały robię "papkę" blenderem i dolewam do zupy.Przyprawiam solą i pieprzem do smaku i ociupiną papryki słodkiej, do tego posiekana natka pietruszki - i dziś zdrowie na talerzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób spaghetti, łatwo, szybko, smacznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda przed obiadem
ja chyba dzisiaj pizze zrobie (sama robie ciasto, żadne sztuczne i gotowe sprawy) alboo sałatkę z tuńczykiem nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sałatki moga być
ale na kolacje. Ja wczoraj na dzisiaj ugotowałm barszcz ukraiński z wkładką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona latarka
mielone, ryz basmati i surowka z pekinskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×