Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana

Odmowa wykonania POLECENIA SŁUŻBOWEGO

Polecane posty

Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana

jestem pracownikiem biurowym, wykonuje jak nazwa wskazuje prace biurowe :) szef chce mnie wysłać do radia, zebym udzieliła w nim wywiadu dotyczącego profilu/informacji firmy, w której pracuję. Ja nie chcę się zgodzić, ponieważ nie mam wystarczających danych dotyczących firmy, a także nie mam tego w zakresie swoich obowiązków. Czy mogę odmówic wykonania tego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfkajdkjf8iufjlkjflkjaflkjlkf
a czy w swoim zakresie obowiązków nie masz zapisu dot. wykonywania innych poleceń przelożongo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
teoretycznie możesz ale radze przeczytaj co masz w umowie o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
nie mam nawet takiego zakresu.... jedynie w umowie wzmianka, ze to praca biurowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
nie masz zapisu o zakresie obowiązków?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
chyba nie moze mnie nikt do niczego zmuszać...nawet w pracy...ale może tylko tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
nie mam. :( duza firma to nie jest i dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
a co za różnica jaka firma, jesli masz umowe o prace to zapewne w którymś z paragrafów masz zapisany zakres obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
niestety jest różnica...pracodawca ma gdzies dbanie o zakres obowiazkow pracownikow. w umowie tez tego nie mam... to nie jest moja pierwsza praca...i umowy potrafie czytać :) nie wiem tylko co zrobi, jesli nie mam zakresu obowiazkow, a tym samym nie mam takiego wymagania pracodawcy uwiecznionego nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmj
pracodawca ma gdzies dbanie o zakres obowiazkow pracownikow. w umowie tez tego nie mam... no widzisz sama właśnie sobie odpowiedziałaś juz na to pytanie iśc albo nie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doDziewczyn
wiesz co? zrob tak skontaktuj sie z kims kto bedzie ten wywiad robi aby ci pwoiedzi co bedzie pytal i umowcie sie ze on pyta to co powiedzial ze sie zapyta a ty bedziesz przygotowana majac juz jakies odpowiedzi bo tak w ciemno to wiesz zagnie cie jakims pytaniem koles i co staniesz jak kolek, tak wiekszosc robi aby dobrze wypasci aby to dobrze wygladalo, wiec bedziesz miala pytania o na luzie udzielisz wywiadu, jezyk masz wiec w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
no tak :) to tez jst rozwiązanie. takie przygotowanie do wywiadu, dziękuję. ale abstrahując, rozumiem ,ze moge odmowic wykonanie takiego polecenia sluzbowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z szefem, może jakoś się z nim dogadasz. Chyba, że to typ człowieka, z którym nie da się dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaraaaaaaaaaana
mam to zrobić ja i koniec. dla tego chciałabym wiedziec czy musze sie na to godzic, w razie czego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×