Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhdcgebfgqi

Polędwiczki wieprzowe w sosie gorgonzola. Poprosze o sprawdzone przepisy.

Polecane posty

Gość bhdcgebfgqi

Niby jest to banalne danie ale ostatnio robilam je z przepisu z netu i wyszlo okropne w smaku a w rstauracji jak jadlam to bylo pyyyyszne. Jesli ktoras z was ma sprawdzony przepis to prosze podajcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podawalam wiele razy poszukaj w tym dziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok napisze jeszcze raz Poledwiczke pokroj na male kotleciki rozbij mozna dlonia mozna delikatnie tluczkiem zamarynuj ja daje sos sojowy troche bialego wytrawnego lub polwytrawnego wina szcypte lubczyku sol ziolowa i nieco papryki ostrej marynuje w szklanym naczyniu z przykryciem wstrzasam co jakis czas trzymam pare godzin w lodowce najlepiej cala noc Usmaz na oleju co do sosu do malego rondlka daj smietane do zup i sosow ja daje laciata postaw na wolnym ogniu do tego wkrusz gorgonzole mieszaj aby sie nie przypalilo sos nie mkoze byc z arzadki ani za gesty mkusisz utrafic mozesz dodac szczypte soli albo zavbek czosnku przecisniety przez praske ale niekoniecznie poniewaz sos robi sie piorunem przygotowuj go na jakies 3 do 5 minut przed zdjeciem poledwizek z ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo rodzic
kaciaa i to ma byc takie dobre ? Bo nie brzmi zbyt zachecajaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z czym to podawać?
z piweczywem? z ziemniakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rodzinie znajomym smakuje mozna z ziemniakami z mlodymi z piree jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×