Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abr1@vp.pl

CIĄŻA ???????????????????????

Polecane posty

hey dziewczyny mam taki problem w dniu spodziewanej miesiączki czyli 23 marzec dostałam tylko 2 dniowe plamienie a z w kwietniu dostałam krwawienie 3 dniowe sporo przed w termninem okresu , nigdy tak nie miałam , współżyłam z chłopakiem w dniach które mogły być płodne wcześniej , zdarzyło mi wytmiotować , ostatnio zrobiłam się senna , jestem bardzo rozdrażniona, stwardniał i troszkę powiększył mi się brzuszek , piersi są wrażliwsze na dotyk, temperatura dosyć długo się utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a testu czemu nie zrobisz??
j.w,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariellla
z opisu wynika , że jestes w ciąży idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ... widze ze masz takie same objawy jak ja nawet okres w tym samym dniu ktory nie przyszedl .... tylko ze ja wczoraj byłam na hcg .. dzisiaj sa juz wniki . z badan wychodzi ze to 6-7 tydzien ciazy ,,,, a testy robiłam 3 tygodnie po spodziewanej miesiaczki ... a kupiłam testy w aptece . nie pamietam nazwy ale jeden pametam WITAM (tak sie nazywał test płytkowy) on kosztowal okolo 6 zl najlepiej idz do ginekologa i niech cie skieruje na badanie hcg to jest najbardziej wiarygodne a testy czasami kłamia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię test dzisiaj i jutro rano planuje go w końcu zrobić żeby nie mieć już nie pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczelismy się jeszcze dobrze starać z narzeczonym o maleństwo a ono możliwe że już się rozwija we mnie cudownie by było wtedy zobaczyć 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2479
miałam 2 razy tak mam dwoje dzieci gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey paulina19886 i jak tam z Twoim maleństwem wszystko dobrze ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,,, ale 25 maja bede miala załozona karte ciazy a teraz dostałam skierowanie na badania ; a u ciebie jak ? a test robiłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak reagowali wasi partnerzy na wiadomość że jesteście w ciąży ???? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem moj narzeczony sie bardzo ucieszyl .... w srode byłam u lekasza i potwiercil ciaze... dostałam duzo badan do zrobienia a ty? byłas u lekasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tygodnie mam dopiero był termin na wizytę a jakie masz badania do zrobienia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisa byłam u lekasza i załozyl mi karte ciazy ,,, jestem w 7 tyg ciazy .. ciaza rozwija sie prawidłowo .... termin porodu mam na 29.12.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×