Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinkaa25

Wklęsły sutek, czy da sie coś z tym zrobić?

Polecane posty

Gość Karolinkaa25

Witajcie. mam taki problem że jedna z moich brodawek jest zapadnięta i dopiero po pieszczotach zaczyna normalnie wyglądać. Czy coś jest nie takz nią? A może da się coś z tym zrobić żeby wygladały normalnie, są jakies sposoby? Dodam jeszcze ze mam 25 lat także moje piersi juz nie rosną (no chyba że zajdę w ciążę to wtedy brodawki i piersi mi urosną) Prosze o wasze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaa25
to pomaga tylko chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhhhhhhhhhhh
karolinko: poznasz idiotę po pierwszym poście w 90% przypadów... tu właśnie tak się stało z mephisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhhhhhhhhhhh
perwersja: w odpowiedzi na twój link: seriously dumb people should be treated serously.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tych dwóch wpisach uznałeś/aś, że Mephisto jest idiotą czy też obserwujesz jego wpisy od dłuższego czasu? Brak dystansu niektórych ludzi jest przerażający. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhhhhhhhhhhh
dystans dystansem, proponujesz, żebym przed reakcją na idiotyczne posty najpierw przeszukał forum kafe pod kątem postów tego gościa (co z wyszukiwarką kafe jest w zasadzie niemożliwe)? zastanów się... niestety, tak cię piszą jak cię widzą... to się też w dużej mierze tyczy ciebie... to że ktoś gdzieśtam ma przebłyski bycia "kimś" wobec przewagi postów debilnych nie czyni z tej osoby geniusza... tutaj jest podobieństwo między mephisto, tobą i verą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhhhhhhhhhhh
jak zwał tak zwał, w temacie czyni tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprwde jednak on na serio podszedl do sprawy ;) Panie reakcja moze cos w administracji forum sie znajdzie dla pana :classic_cool: Spelnisz sie doskonale w tej roli ...naczelny reaktor kafe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuu
ja mam dokładnie tak samo, i tyle samo lat co ty, prawy sutek ma wciągnięty i tylko pieszczoty na chwilę mogą go wyciągnąć, słyszałam o specjalnych kapturkach które można dostac w aptece za pare złotych ale jeszcze ich nie próbowałam, mój lekarz tyle tylko mi powiedział że jak zajde w ciąże i urodzę to dziecko samo mi ten sutek wyciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhhhhhhhhhhh
"żartowałem" najlepsza ucieczka :D brawo:D są 2 dość oczywiiste zasady: 1. albo autor na poważnie zgłasza problem i oczekuje pomocy 2. albo jest trolem, którego nie należy karmić.... więc albo jesteś kretynem, który postuje prześmiewcze wypowiedzi nie na temat, albo jesteś osobą dorzucającą się do bezsensownej dyskusji prowokacyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie do zadnych z wyzej wymienionych "zasad" sie nie zastosowales ... :classic_cool: No moze poza tym ze lapiesz sie do ostetniego zdania w ktorym pieknie sie okreslasz :D Pozdrawiam i milego dnia czleniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiik
ciesze sie ze nie jestem sama:) takze mam problem z sutkiem:) denrwuje mnie to bo mam ladne, w miare duze piersi....tylko ten lewy sutek...masakra. WIec jak widac, to dosyc normalne i czesto spotykane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaa25
Ja właśnie też też mam dośc duże (miseczka C) i dokładnie lewy sutek jest zapadnięty. Może moje brodawki są mało rozwinięte bo nawet nie mają tej obwódki i ciemniejszego zabarwienia dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najjladniejsza
jak zaczelam pol roku temu pracowac w Agencji to mi sie sutki naciognely do prawie 1 cm i ciagle stojom dziekuje panom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Czterdziestek
Dziewuchy, panowie będą podziwiać wasze obfite piersi nawet jakby sutka nie było! Chirurgia plastyczna robi teraz cuda, więc głowa do góry. Po za tym nie chodzicie po ulicy z gołym cycem - okazujecie tylko wybranym. Rozumiem, że to trauma z powodu wyimaginowanej niepełnowartościowości, co nie? Nic błędniejszego. Ja miałem niesprawnego kutonga ... Zgroza, lałem po gaciach jak dojrzałem. Ale naprawiono - mam dzieci, żone, prawdziwy dom. NIE PĘKAJCIE CYCATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiik
Ciesze sie ze to nie taki wielki problem:) Aczkolwiek wkurza mnie, a nawet boli gdy moj chlopak ssie ten sutek;/ to jest chyba wiekszy problem od samego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Czterdziestek
Nie wiem jak wygląda wklęsły sutek, ale jeśli pierś dorodna, zdatna do chwytu, to nie ma problemu. Men chwyta za pierś, nie za sutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiik
masz racje, ale ssie juz sutek.....a gdy kobiete to boli, to jest juz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie,ze da sie z tym cos zrobic! sama mialam wklesly sutek od kiedy piersi mi urosly i zakupilam niplette! kilka miesiecy i sutek [ieknie sterczy :) polecam zakupic ten przyrząd! jest niedrogi a skuteczny i nie widac gdy sie go nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciagnac piercingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier 33
Mojej żonie wciąga sie jak jest podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×