Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Czerwony_groszek

Szkoła policealna - POZNAŃ

Polecane posty

Gość Czerwony_groszek

Witam! 2 lata temu zdałem maturę. Poszedłem na studia, które po roku przerwałem. Stiwerdziłem, że jednak filologia polska nie jest dla mnie. Przez następny rok nie uczyłem się wcale, tylko pracowałem. Rodzice się denerwowali, denerwowałem się ja i stwierdziłem, że dłużej tak być nie może. Chciałbym iść póki co do dwuletniej szkoły, nauczyć się czegoś ciekawego i znaleźć lepszą pracę. Myślałem o informatyce lub handlu. Natomiast nie wiem jakie szkoły byłyby dla mnie dobre. Nie ukrywam, że cieszyłbym się gdyby okazało się, że nie muszę za naukę jakoś dużo płacić ( a najlepiej wcale). Nie znam nikogo kto by uczył się w takim miejscu, dlatego nawet nie bardzo mam kogo zapytać o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donfigaro
A myslales o licencjacie? Na WSB masz sporo opcji w Poznaniu, dodatkowo teraz organizuja konkurs w ktorym mozna wygrac roczne stypendium na www.studiamarzen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka - Aga
Moim zdaniem powinieneś poszukać na stronach internetowych takich szkół jak kosinus ( chociaż o tym słyszałam średnie opinie) albo o Progresie. Nie wiem jakie tam jeszcze są tego typu szkoły, ja znam te dwie. Na pewno mają dużo kierunków i na pewno jakieś promocje. Nie wiem czy mają oddziały w Poznaniu, ale pewnie tak, bo to duże miasto - wszystko jest do sprawdzenia na stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różdżka
Robiłam w Poznaniu kurs wizażu i stylizacji w Progresie. Mają stypendia naukowe i socjalne, dają zaświadczenia do ZUSu, WKU itd. Poza tym fajną mają kadrę, przynajmniej tam. Miłych ludzi poznałam, z niektórymi do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt. Generalnie polecam, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony_groszek
Zapisałem się niedawno na informatykę do Progresu. Po pierwsze mam tam najbliżej, a po drugie okazało się, że za pierwszy semestr w ogóle sie nie płaci. Także dla mnie super. Bylem już, samo miejsce bardzo przyjemnie wygląda, budzi takie pozytywne emocje, a to też ma znaczenie. także decyzja zapadła, oby się udało teraz ukończyć i dostać dyplom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sab.
Poszukuję liceum dla dorosłych, najlepiej jakieś nie drogie ( podobno niektóre są za darmo). Czy w Progresie oprócz dwuletniej i rocznej mają również liceum po którym można zdać maturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estkaa
tak, w progresie mają liceum dla dorosłych, wejdz na ich strone tam jest wszystko napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sab.
Okazuje się nawet, że to liceum dla dorosłych jest tam za darmo. Chyba w takim razie nie ma się nad czym zastanawiać, orientuje się ktoś jak tam wygląda nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusiaj
Polecam Centrum Nauki i Biznesu Żak. Jest wszystko za darmo i Liceum i Policealne. Rewelacja. Skończyłam i szczerze polecam. www.zak.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empe
Jeśli mowa o szkołach policealnych to proponuję Towarzystwo Wiedzy Powszechnej. Dobrze zlokalizowane, bo na Św. Marcinie, co dla mnie, jako osoby dojeżdżającej, jest wygodne oraz dysponujące świetną kadrą utrzymująca wysoki poziom zajęć. W tej chwili z tego co widziałam prowadza nabór na luty, w zawodach specjalista ds. rachunkowości i specjalista ds. kadr i płac. Ja osobiście - jako Słuchaczka - gorąco polecam ten właśnie kierunek - dużo praktycznych ćwiczeń i niezwykle cierpliwi wykładowcy:) A nauka choć płatna, to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_groszek
Udało mi się odnaleźć ten temat, i całe szczęście! Zacząłem ( jak już pisałem wyżej) jakiś czas temu naukę w Progresie. Początkowo trochę się stresowałem, nie znałem nikogo itd. Na szczęście później wszystko się rozkręciło. Podoba mi się to, że zajęcia są naprawdę ciekawe, nauczyciele potrafią człowieka zainteresować danym przedmiotem. A to ważne. Uczę się sporo nowych rzeczy, mam nadzieję przydatnych w mojej jakiejś tam dalszej karierze. Generalnie opłaty nie są duże, powiedziałbym nawet że zadziwiająco niskie bo wydawało mi się kiedyś, że nauka w takiej szkole słono kosztuje. Póki co jestem jak najbardziej na tak, oby tak było dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diki-dik
Witam, szukam jakiejś szkoły gdzie można zrobić kurs na instruktora fitness. Właśnie w Poznaniu. Jakiejś nie drogiej. Trafiłem na ten wątek przez google, ile by taki kurs kosztował w Progresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenix
Ja chodziłam tam akurat do darmowej szkoły, ale z tego co wiem to w Progresie jest bardzo dużo promocji. Na stronie jest o nich więcej informacji. Np jest tak, że jeden semestr masz za darmo albo jak płacisz to w ratach to np pierwszą ratę masz za darmo. Najlepiej jest się przejść do biura bo zawsze tam mają najświeższe i sprawdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenix
Ja chodziłam tam akurat do darmowej szkoły, ale z tego co wiem to w Progresie jest bardzo dużo promocji. Na stronie jest o nich więcej informacji. Np jest tak, że jeden semestr masz za darmo albo jak płacisz to w ratach to np pierwszą ratę masz za darmo. Najlepiej jest się przejść do biura bo zawsze tam mają najświeższe i sprawdzone informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Chabrowska
Znalazłam adres do tej dyskusji w wyszukiwarce. Długo byłam za granicą, dopiero co wróciłam do Polski i nie bardzo wiem jeszcze co się tu dzieje. Chce iść do szkoły policealnej, ale nie wiem do jakiej. Dlaczego akurat progres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli05
Hej, Jeżeli chodzi o Progres to nie słyszałem zbyt dobrych opinii więc nie doradzę. Chodzę do PlusEdukacja w Poznaniu na kierunek Technik Usług Kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona. Szkoła posiada dobrze wyposażoną swoją pracownię, dodatkowo organizuje szkolenia znanych firm kosmetycznych na koniec których można uzyskać certyfikaty i dyplomy, (zawsze dodatkowy papier i doświadczenie w CV). Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałaś to polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mnie również interesuje oferta szkół policealnych w Poznaniu. Poszukuję kierunku asystentka stomatologiczna, czy możecie coś polecić? Znalazłam taki kierunek w Gowork.pl, czy ktoś skończył tą szkołę? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja skonczylam gowork ale w Warszawie! bardzo fajna szkoła, mili wykładowcy, polecam kierunek farmacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farmacja? To też jeden z medycznych kierunków... i jak Ci się podobało? W ogóle co sądzicie o medycznych szkołach policealnych w perspektywie rynku pracy, tzn. czy absolwenci takich szkół są chętnie przyjmowani do pracy? Bo wiecie, niektórzy krzywym okiem patrzą na szkoły prywatne, ale z drugiej strony gdyby nie było zapotrzebowania na techników do tyle szkół policealnych by chyba nie powstało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu trwają zapisy do GoWork i też mają kierunek Asystentki stomatologicznej. Z tego co wiem, to chyba mają najniższe czesne jeśli chodzi o ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam w Warszawie kierunek asystentki stomatologicznej w Szkole GoWork.pl i z czystym sumieniem polecam. Dużo szkół medycznych ma ten kierunek ale jest bardzo drogi, dla mnie istotną rolę odgrywała cena i to przekonało mnie do zapisu właśnie w tej szkole. O ile dobrze pamiętam było to 149 zł na mies. W Poznaniu również jest ta Szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zapisałam się do Szkoły Policealnej GoWork w Poznaniu na ten kierunek, ponieważ właśnie przystępna cena mnie do tego skłoniła. Poza tym, ta szkoła ma bardzo dobrą opinię jeżeli chodzi o poziom kształcenia, a dla mnie jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulka45
Też jestem zapisana do szkoły GoWork. Szkoła oferuje profesjonalne warunki nauki i przyjazną atmosferę pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę warto zapisać się do szkoły GoWork. W oddziale w Poznaniu niedawno ruszyła rekrutacja i trwają zapisy. Ja wybrałam sobie kierunek Technika rachunkowości, który jest całkowicie bezpłatny i po ukończeniu go, zdobywam aż dwie kwalifikacje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłam u nich na kursie masażu i właśnie otrzymałam informację, że już ruszyła rekrutacja do Szkoły Policealnej GoWork i trwają zapisy, więc postanowiłam się zapisać na kierunek Technik Masażysta, ponieważ byłam bardzo zadowolona z poziomu kursu i myślę, że w przypadku szkoły będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1234567890
Zapisałam się do Szkoły GoWork na kierunek Technika Masażysty. Mają teraz fajną promocje z tabletem. Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, faktycznie Go Work ma fajną ofertę. Również zapisałam się na masaż do Szkoły Policealnej Go Work i załapałam się jeszcze na tablet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się dzisiaj do Szkoły Policealnej GoWorkpl Poznaniu na Kosmetologię, fajną mają tą promocję z tabletem. I widzę że ogólnie Szkoła ma dobre opinie, a to jest ważne. Przekonaliście mnie że to był dobry wybór, jeśli ktoś się jeszcze waha to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stronka fajna... Może przejdę się do sekretariatu, zobaczę co zaoferują jak już tak zachwalacie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×