Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Czerwony_groszek

Szkoła policealna - POZNAŃ

Polecane posty

Gość gość
Przyłączam się do polecenia szkoły GoWork! Ja zapisałam się na kierunek Asystentki stomatologicznej w Poznaniu i również załapałam się na tablet:) Mają świetnie wyposażone sale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Patrycjo1234567890 ja też zapisałem się na masaż do tej Szkoły. Witaj więc byc może w tej samej klasie ;D Również polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Szkołę Policealną GoWork W Poznaniu! Tylko tu spotkałam się z prawdziwym profesjonalizmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie komentarze potwierdzają mnie w przekonaniu że dokonałem dobrego wyboru Szkoły :) Dzięki za utwierdzenie w tym że GoWork.pl naprawde jest dobrą Szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankaxyz
Mają fajną stronkę internetową, można tam znaleźć wiele szczegółowych informacji na temat wybranych kierunków. Są także zdjęcia sal wraz z wyposażeniem i wygląda to naprawdę imponująco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiunia
No właśnie ja myślałam, ze już mi tablet przepadł, ale nie, promocja została przedłużona. Zapisałam się na masaż. Super, jestem bardzo zadowolona!!!! Polecam Go Work.pl w Poznaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania65879
Promocję z tabletem rzeczywiście przedłużono! Dowiedziałam się o tym dzisiaj i bardzo się cieszę, bo warunki promocji tabletu są bardzo korzystne. Zapisałam się na kierunek Asystentki stomatologicznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna406
Jestem po I roku policealnej profesji- nie polecam. Po pierwszym roku szkoła die rozwiązała i jestem zmuszona do szukania innej szkoły. Interesuje mnie technik usług kosmetycznych. Co możecie mi polecić? Jaką szkole wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś popularna ta Szkoła... A nie słyszałem o niej.... Muszę to sprawdzić, niewiele czasu chyba zostało żeby się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 2222222
Ja polecam szkolę EDICUS w Poznaniu ukończyłam tam Technika Organizacji Reklamy a teraz zapisuje się na Technika Rachunkowości. Dlaczego warto uczyć się w EDICUS-IE w Poznaniu ? A dlatego , że - szkoła jest za DARMO - młoda ale doświadczona kadra - różnorodność kierunków- każdy znajdzie coś dla siebie -A co najważniejsze w tego typach szkołach- WYSOKI POZIOM co przekłada się na dużą zdawalność egzaminów końcowych i uzyskaniem tytułu. Ja dzięki tej szkole znalazłam pracę w miarę stabilną . Wcześniej jako absolwentka Uczelni Wyższej po kierunku Humanistycznym pracowałam na umowę zlecenie za "przysłowiowe grosze" Kiedyś od kogoś usłyszałam , że ucząc się w szkole Policealnej z tytułem MGR obniżam swoje kompetencje- BZDURA Szkoły Policealne zwłaszcza te za DARMO są alternatywą dla Studiów Podyplomowych , na których nauka jest płatna. http://www.edicus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 1991
Hej, ja zapisałam się właśnie na kierunek Technik Masażysta w Szkole GoWork.pl, uczyliście sie tam? Ja byłam w szkole na Św. Marcina i sprzęt mają super, a nie wiecie jak zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomel27xx
Hej, ja też zapisałem się na Masażyste do GoWOrk!! Haha, może bedziemy razem w grupie? ogólnie bardzo dobre wrażenie na mnie wywarli, no i ceny maja najlepsze. Ktoś jeszcze się zapisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1979
Ja chodziłam do TEBu na masażyste ale jest drogo i przepisałam sie do GoWorka, dostałam 20 % rabatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna T
Byłam w GoWork w Poznaniu na dniach otwartych i muszę przyznać, że zrobili na mnie świetne wrażenie. Zapisałam się na kierunek Asystentka Stomatologiczna. Mają świetnie wyposażoną salę. Przynajmniej wiem na czym się będę uczyć. Sala wygląda jak gabinet z prawdziwego zdarzenia. Może jest tu ktoś kto uczył się w tej szkole i mógłby powiedzieć jak wyglądają zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonkosmetyczny
Ja się uczyłam na kierunku technik usług kosmetycznych w GoWork w Poznaniu, robiłam też sobie u nich kurs z księgowości. Prowadzę teraz działalność, otworzyłam salon kosmetyczny i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no nie wiem taka szkola 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz zapisałam się na masaż, sale maja super no i nie ma czesnego. juz sie nie moge doczekac zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjka15
Ja skonczyłam asystentke w Gowork i zdalam egzmain wiec to chyba o czyms swiadczy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła policealna jakiej na pewno nie warto polecać? Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu - Ogrody! Przy odbiorze dokumentów otrzymujesz swoje świadectwo ze szkoły średniej golusieńkie (brak nawet koszulki, w której je dawałam), wymiętolone i podpisane soczystą parafką na odwrocie! Szkoła oczywiście umywa ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka skonczyla medyczne studium i sobie chwali... Co do Go Worka to moim zdaniem najgorsza szkola jaka moze byc (opinia od znajomych, ale to ze sie wszedzie nachalnie reklamuja o czyms musi swiadczyc). Ja ukonczylam Progres i sobie chwale, bo na 2 rok mam darmowy semestr. Poziom jak na policealke chyba niezly. Sa darmowe kierunki. Ale wiem, ze sa jeszcze ze 2 policealki w Poznaniu , gdzie niektore kierunki sa darmowe. Moim zdaniem szkola jest stosunkowo malo wazna, wazniejsze jest ile pracy sam/a wlozysz w nauke i w moim wypadku niska cena. Duzo tez zalezy od nauczycieli a ci sie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapisałam do OMEGA Edukacja :) na darmową kosmetykę. Kurcze zdziwiłam się, że nic się za to nie płaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megiii123
Też byłam w OMEDZE - ok zadowolona byłam też mogę polecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojo46546546
Najlepsza szkoła z tych wszystkich to www.liceum-gimnazjum.pl/szkola-policealna-poznan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaniavc
OO ja też chodzę do policealnej Kossaka na Wichrowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na kosmetykę do GoWork i nie żałuję tego wyboru. Panie z sekretariatu bardzo miło mnie przyjęły i oprowadziły po szkole. Przy okazji dowiedziałam się , że 27 lipca odbędą się darmowe warsztaty kosmetyczne, oczywiście mam zamiar z tego skorzystać;) Polecam tę szkołę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na informatykę dzienną w Nova Centrum Edukacyjne w Poznaniu przy Półwiejskiej. Nauka za darmo, dwuletnia. Z możliwością zrobienia legitymacji i wydają zaświadczenia. Z tego co wiem to kierunków mają więcej i płatne i bezpłatne to polecam się tam zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artureex
sugerując się waszymi opiniami a raczej poprzednika zapisałem sie tez do NOVA w Poznaniu. Ja akurat wybrałam administrację zaocznie. Wyrobiłam od razu legitke i zaczynam przygodę z edukacją na nowo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do NOVA, zajecia mam na polwiejskiej, bo na trzecim pietrze wynajeli dwie nowe sale. polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
technik masazysta w NOVA na Polwiejskiej! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×