Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Super Soft Care

Nie mam już totalnie siły, bez pracy wariuje!!!

Polecane posty

Gość Super Soft Care

Witam Was. W lipcu zeszłego roku straciłam prace. Fajna prace. Wylano mnie za to, że RAZ, jeden RAZ postawiłam się szefowej, bo próbowała wcisnąć mi coś, czego nie zrobiłam ani nie powiedziałam...ona swoje no i mnie wylała, bo miała czelność wypowiedzieć własne zdanie, zresztą bardzo grzecznie...Nieważne. Od tamtej pory szukam pracy jak szalona...albo umowa o dzieło, albo zlecenie, albo status studenta, albo orzeczenie o niepełnosprawności..Opadam z sił...mam 31 lat, jestem ambitna, pracowita, mam ogromne doświadczenie w sprzedaży, handlu. Znam wszelakie standardy obsługi Klienta.Jestem operatywna, kreatywna... Potrafię sprzedać NAWET szpilkę!! Doskonałe zdolności organizacyjne, pracowitość... Nikt mnie nie chce!!NIKT!! Owszem, nie mam studiów, jestem po ogólniaku, mam spore doświadczenie zawodowe (głownie biuro i handel). Szukam pracy w sklepach i NIC...opadam z sił. Chciałabym mieć coś swojego ale nie mam pieniędzy, a kredytu tez nikt mi nie da... Co robić, pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek888
odezwij sie do mnie na radoslawpiszczatowski@poczta.fm gg: 3448274 to cos zaproponuje co moze Cie zainteresuje skoro lubisz prace w handlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Soft Care
radek Ja szukam pracy na pełen etat, na umowę o prace...nie sądzę abyś mógł mi coś takiego zaproponować. Z Całym szacunkiem ale mlm i te inne mnie nie interesują. Ja chce mieć normalną, uczciwą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek888
Nie ma sprawy, rozumiem. Oczywiscie jezeli interesuje Cie praca na umowe to tego nie moge zaproponowac, ale mysle ze nie powinnas tego nazywac nieuczciwa praca skoro nie wiesz jeszcze o co chodzi..bo zapewniam Cie ze jest 100% uczciwa :) chciaz nie dziwie sie z 2 strony poniewaz jest duzo firm MLM ktore nie sa uczciwe itd. dodam tylko, ze nie wymagane sa tu żadnego rodzaju inwestycje itd. wiec jezeli nie ma sie pracy to mysle, ze warto sie chociaz dokladniej zapoznac z taka oferta, poniewaz sie nic nie traci a moze sie zyskac ... nawet chociazby te pare stowek miesiecznie to zawsze cos nawet dodatkowo do pracy na etacie. pozdrawiam serdecznie i zycze rowniez szybkiego znalezienia wymarzonej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×