Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie idziesz nic nie dajesz

Ile waszym zdanie powinna zarabiac ...

Polecane posty

Gość nie idziesz nic nie dajesz

osoba na stanowisku sprzedawcy na stoisku w centrum handlowym? Lokalizacja - Katowice. Branza - komputerowa. Od sprzedawcy oczekuje znajomosci rynku sprzetu komputerowego i minimalnego doswiadczenia w handlu. Wyksztalcenie obojetnie. Prowadze aktualnie rekrutacje i powiem Wam tragedia. Mam ponad 150 cv i listow i moze z 10% kandydatow spelnia warunki, reszta widac wysyla cv jak leci. Nawet firmy nie zmieniaja ;/ Natomiast bardzo irytuja mnie osoby z wyksztalceniem wyzszym. W DUPACH SIE IM POPRZEWRACALO ;/ zero dowiadczenia a chca zarabiac krocie, albo gadanie ze chca sie rozwinac w mojej firmie. Nosz kuwa, przeciez to bedzie tylko stoisko, na co oni chca awansowac to ja nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowe pytanie ile oferujesz?? jesli masz 10 % cv ktore sa ok to w czym problem wybierz z nich pewnie nie masz doświadczenia w rekrutacji ale tak niestety jest, ludzie nie umieją napisać cv a chcą pracować poszukaj w środ studentów jakiś technicznych studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę że.....
Hm... Nie wiem ile zarabia się w miastach typu katowice ale u nas to sprzedawcy dostają gdzieś do 1500zł brutto zależy też czy cały etat czy pół albo 3/4. Wiesz proponuje żebyś zaprosiła kilka osób z tych 10% które ci pasują i popytala ich z branży. Wybierz ta osobę która może i nie ma udokumentowanego doświadczenia ale widać że zna się na rzeczy. A studentów którzy od razu 20tys chcą to po prostu olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola dola i nie dola
za minimalnie 1800 na reke. inaczej z domu sie nie ruszam Znajdziesz kogos za mnie ...nie bedzie sie strala bo nie bedzie motywacji.To prosta rachuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli cie głowa
1800 to ma moja matka w zusie po 25lpracy a ty jko sprzedawca chcesz 1800, hahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się właśnie pracodawcom
w dupach przewraca. wymagacie nie wiadomo jakiego doświadczenia - a przecież każdy gdzieś musi zacząć!! i najlepiej żeby ktoś pracował za 1200 prawda? bardzo motywująca kwota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola dola i nie dola
[zgłoś do usunięcia] boli cie głowa........... No wlasnie Polacy pracują jak biali murzyni za darmo i dlatego pracodawca moze dac 500 zł bo i tak znajdzie frajerów. Nie nie boli mnie głowa ....ja mam kredyt na mieszkanei w wysokosci 1200 miesiecznie bo inaczej mieszkalabym z mezem pod mostem . 1800 zł to wcale nie jest duzo jak na utrzymanie sie w duzym miescie. Na stoisku komp tez trzeba pracowac dniowkę . a jak wlascicielka chce dać malo to niech sprzedaje sama skoro ją nie stac na sklep komputerowy. Za głupi pokoj w stolicy placi sie ok 800-900 zl Jesli bedziemy tak malo wymagać to tak bedziemy miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola dola i nie dola
i jeszcze jedno...........ja nie zamierzam pracować wiecznie za grosze na kogos... Bo widze jakie samochody wypasione jezdzą po polskich drogach. Jeden bedzie zarabial 500zl a drugi 50 000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuroszimka
matko boska ale o co ci chodzi? zalisz sie czy chwalisz? ja mamopłat ok 3, 500 i ni e płacze.... jak masz lepsza propozycje to pracuj za wieksze kogo to.... nikt ci nie kaze pracowac za 1200 tylko zapomnij w handlu ktos ci da wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam seriale całe dnie
a ja mam dość pracy i siedze w domu załamana, oglądam seriale i udzialam się na forum http://www.toptelenowele.dyskutuj.com po co mam tyrać za grosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×