Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anastatazja

Po ile godzin śpicie?

Polecane posty

Gość kolezanka franka
na tygodniu 4 h to standard, bo kłade się ok 12-1 w nocy a musze wstawać o 5, bo na szóstą mam do pracy. A w wolnyy wekend około 7,8, 9 h. Czy jestem wyspana?? najgorszy jets moment wstawania, a pozniej juz jakos leci, kwestia przyzwyczajenia chyba bo taki tryb mam od dwóch lat. Czasem zdarzy mi się jescze jakas krótka drzemka w ciągu dnia, ale nie jest to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Sen
W pogoni za kasa niedospani.... Sen to najlepszy eliksir mlodosci. Jak sie pojawiaja zmarsczki, to wtedy panika I wydawanie kasy na drogie kremy, ktore g*** daja. Jak sie nie dba za mlodu to potem juz nic nie pomoze. Ja spie po 10 h dziennie......musze, ale tez moge sobie na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmła
4-5 max dziś 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tyz........,
Ja tez ok 4-5 godzin, zawsze chodze wyspany. Im dluzej spie tym gorzej sie czuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka pisała tutaj
wczoraj,że w nocy nastawia sobie budzik,żeby zmienić tampon i idzie spac dalej-----więc śpi po 3 godziny z przerwami:D k.u.r.w.a co za kretynka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Ja śpię po 10 godzin...na dobę. Tzn. nie zawsze w nocy mogę tyle spać (zależy od zmiany w pracy, jak mam na rano to śpię 5-6 godzin, jak na popołudnie to ok. 8 godzin), za to zawsze robię sobie drzemkę po pracy :D I ta drzemka zawsze, ale to zawsze jest "dopełnieniem" do 10-ciu godzin! Czyli jeśli w nocy spałam 8, to po południu potrzebuję jeszcze 2 godzinki pokimać :D A jak w nocy 5, to nie ma siły - po południu jak się położę, to bez budzenia wstanę po równych 5-ciu :D Mój organizm potrzebuje 10-ciu godzin snu jak nic! Gorzej, że nie zawsze taka drzemka jest możliwa...wtedy chodzę mocno niewyspana, a koło 19 mam ochotę jak dziecko pójść spać po dobranocce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stróżbardzonocny
Ja nie śpię wcale. No chyba, że po forsenie, wtedy 6-9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaR
Ja śpię nawet 17-18 godzin, bo jestem bardzo słaba i cały czas chudnę ;( (teraz ważę 37 kg przy wzroście 173 cm ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja śpię ok.8h i dla mnie to za mało 😄 A w sumie materac mam wygodny, specjaliści doradzali mi go w fdm (mam model comfort), nic mnie nie boli jak wstaje, dobrze się dostosowuje do kształtu ciała. Chyba poprostu jestem leniem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielareczka

Ja kiedyś spałam baardzo długo, po 9-10h dziennie i nadal czułam się strasznie zamulona. Związałam się z bardzo pracowitym facetem, który zaszczepił we mnie zdrowe nawyki, nastawił na produktywność. Zamieszkaliśmy razem i kupując potrzebne meble zamówiliśmy do łóżka materac z firmy FDM, to był trudny wybór, bo on lubi średnio-twarde powierzchnie do snu i twarde poduszki, ja natomiast wolę spać na miękkim i nie lubię mieć dużo pod głową. Dobrali nam materac idealnie, różnica była piorunująca. Dużo od jakości snu zależy też dieta i styl życia, a nawet drobne zmiany takie jak krótkie treningi mogą poprawić jakość snu. Ale tak naprawdę żadna dieta nie poprawi tej jakości jeśli śpi się na jakiejś ciasnej, zarwanej wersalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kładziemy się zawsze szybciej, na spanie zostaje 6-7 godzin ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandzia

Ja śpię 6 godzin, max 7 - zależy ile czasu byłam na nogach. Jak ktoś czuje że marnotrawi czas na sen to polecam kolejno: rzucić palenie(jeśli palisz), oczyścić powietrze w sypialni(oczyszczacz/przeciąg), zainwestować w dobry materac(ja mam z FDM, wg mnie są najlepsze). Przede wszystkim warto pamiętać by w sypialni tylko spać, ew. uprawiać seks - od tego jest to pomieszczenia, a nie od pracy czy innych czynności. Ja np. czytam dużo książek - mam swój kącik poza sypialnią. Telefon zostawiam na komodzie daleko od łóżka - zasypiam jak trup natychmiastowo. Warto też utrzymywać aktywność fizyczną, to też wpływa na jakość snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to różnie jest, ale przeważnie śpię 6-8h. Tylko, że jak cały tydzień śpię po 6 godzin to jestem wyczerapny. Ogólnie na wyspanie może wpływać wiele rzeczy nawet jak śpisz codziennie po 8 godzin. Np temperatura w sypialni powinna być troszku niższsza niż pokojowa, powinno być ciemno i cicho. Mi duza roznice zrobila wymiana materaca na taki dostosowany do mojej wagi. No ogolnie to polecam poczytac sobie na stronie hilding .pl , tam znajdziesz na pewno cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×