Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Miał być konkurs
a jak zwykle - kilka normalnych dziewczyn wrzuciło swoje fotki, i nagle pojawia się nudna kasandra z ruuuda i kilku przydupasów i z kolejnego tematu śmietnik. Normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzucaj fotki
a nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj bo kas zaraz do
bo ty sie gabriel z kobietami nie umiesz obchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj bo zaraz kass do. przecież nie będe się płaszczył jak Ty i cukrował cały czas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj bo kas zaraz do
akurat ty sie plaszczysz jak malo kto ale niebardzo ci wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że coś Cię ciśnie w tym temacie i niezdorwa złość kieruje tobą o zazdrości niewspominając.Do tego jestem pewnien że pisałeś tu będąc zaczernionym a teraz brak Ci odwagi by napisać na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj bo kas zaraz do
a mailujesz z nia? bo ja tak a ty sie prosisz zeby sprawdzila poczte i ci odpisala to chyba o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak jest to wiem nawet kim jesteś.:PAle szczerze bardzo w to powątpiewam i gratuluje niebywałej fantazji.Gdyby któraś z Pań tu piszących wrzuciła jakąś fotke to odrazu zleciało by się stado czarnych nicków a teraz tylko w pomarańczowym stroju biadolicie.Udanego dnia Cześć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj bo kas zaraz do
nie mam czarnego nicku i nigdy nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy dale swoje
teamt jak zwykle o dupie marynie - przydupasy razem z ruuuda i kass uwielbiaja truc o byle czym w temacie konkursowym, albo dajecie nowe fotki albo narty stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka peszka
Dobra, dajcie już spokój, bo to się staje nudne!!,! Mamy tu wrzucać swoje zdjęcia nóżek, a nie gadać jak minął dzień!!!!1 Więc może załóżcie dziewczyny i latające za nimi dzieci nowy własny temat, bo tu nic nie wnosicie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka peszka a ty za to
wnioslas kupe gowna i zostawilas po sobie smrod :D Co ci te rozmowy przeszkadzaja, chcesz miec konkurs, to sobie zaloz nowy temat i wstawiaj tam fotki, tu jest tak jak jest i czep sie innego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka peszka a ty za to
i jeszcze jedno gdyby tych dziewczyn nie bylo to nie byloby w ogole tego tematu ani tego poprzedniego wiec wara od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1233232134142
Dziewczny tez dla kogos te zdjecia wstawialy Komus zawsze cos nie pasuje i przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioslarz and marynarz
Agnieszka ma rację - po drugie, to jest temat konkurs a nie pitolenie o niczym i nie gadaj mi tu, ze bez tych dziewczyn dwoch nie byloby tematu - oryginalny topik jak byl to ze 20 innych dziewczyn tez wrzucilo fotki, wiec te dwie nic tu nie znacza. Po drugie, kupy gowna nie trzeba bylo wnosic, bo ono juz tu jest wlasnie przez takie glupoty i zasmiecanie, jak z waszej strony, wiec to raczej nie czepianie sie, tylko stwierdzanie faktow. Normalni ogarna, tepota dalej swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz problem to zaloz
sobie nowy temat na konkurs a ten zostaw w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie odważne
dziewczyny zostały:) reszta olała topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bede zakladal
nowego topika bo ten jest wlasnie o zdjeciach konkursowych nog, wiec daj sobie siana. Po drugie, jakie dwie odwazne? Te ktore w kolko gadaja od rzeczy jakas tam kasandra i ruuuuda? Darujcie, ale one sa nudne... zeby cos jeszcze sie dzialo w ich zyciu a tu nic, gadka na poziomie metra mulu i stadko zakompleksionych adoratorow - ale sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmmmmmm
zazdrość to straszna cecha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam nie pasuje to co tu się dzieje to nie wchodzić i nie czytać.A nie wypisujecie jeszcze jakieś brednie pseudo stwierdzanie faktów.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jestem strasznie nudna :o ale za to zajebiscie piekna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×