Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Rycerz w zbroi
No wreszcie. Gdzie się podziewałeś Pershing? Siano mam dla ciebie rumaku mój ognisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon Rycerza w zbroi
IHAHAHAHHAHAA siano lubie. Panie moj, wypadaloby wkoncu jakas dziewoje osadzic w siodle nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerz w zbroi
Nie drzyj pyska tylko żryj. A dziewoje to my pilnujemy by jakiś błazen im krzywdy nie uczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon Rycerza w zbroi
Tak jest moj Panie. A czy nowe podkowy dla mnie posiadasz? troche mnie boli jak zapierrdalamy po betonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra jest
chwiejna jak choragiewka. jestes falszywa dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpierdalacz topikow
Akurat ci ktoś uwierzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra jest
to nie pisal Gabriel.czytam temat od poczatku i to widac jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusowo gabrys
przechodzi samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra jest
jej zalezy tylko na popularnosci i zeby wszyscy wkolo niej skakali taka jest prawda. a Gabriel jest taki sam od poczatku i jakos wczesniej nic do niego nie miala. dziwne az !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra jest
nie musisz mnie unikac. ja tu nie pisze ale czytam temat caly czas i nie - nie dla ciebie. jestem tu dla kogos innego. sory, ale to moje zdanie. bawcie sie dalej juz nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pisałem na cytrusowo w tym temacie i nikogo nie obrażałem.Jeżeli mam coś do powiedzenia to pisze to a nie chowam się pod pomarańczową skórka jak co niektórzy.Więc wasze domysły są z palca wyssane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ludzie, masakra "popularność na kafe" :classic_cool: super, marzę o tym od dziecka normalnie...nie mogła tego napisać dorosła osoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass 😘 walczmy o popularnosc :D co za bzdury niektorzy wypisuja to az uszy wiedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak słyszę hasło popularność na kafe, to nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać, bardziej żałosnego tekstu trzeba długo szukać ... gdyby mi zależało na jak to ktoś nazwał "popularności" to bym się wpieprzała w każdy jeden temat, wstawiała tu dzień w dzień nowe zdjęcia, prowadziła soczystą korespondencję mailową, a do profilu dodałabym swoje zdjęcie, ah no i oczywiście numer GG ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma i nie bedzie bo bezwzgledny przerabiacz zdjec pewnie sie czai za rogiem zeby dodac meskie narzady do mojego zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×