Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

To jest Gabriela sposob, wciaga w te nudne dyskusje i owija w bawelne doslownie wszystko! nie daj sie Kass ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli o cytrusach mowa
juz jestem fujarka tez ci dziala na pol gwizdka????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie Ruudaa nudna dyskusja, równie dobrze można to powiedzieć o wiekszości tu toczonych rozmowach.Uszczypliwi jesteście bardzo i niemili w stosunku do mnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sim nic takiego do mnie nie dotarło, ja tylko stwierdzam fakt, że przyjemną masz żonkę i jeśli tak wygląda to możemy i ją wkręcić do naszej produkcji :D jeśli Pan pozwoli oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będziecie tylko wytykać owijanie w bawełne.Wcześniej piedoliłem Rudzielcu i Wam to nie przeszkadzało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci powiedział, że nie przeszkadzało? Starałyśmy się być miłe, aż miarka się przebrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu tak gorliwie dyskotowałaś zemną Kass wcześniej.:)Teraz jesteście nie miłe.Ja chyba zawsze byłem miły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass :D ;) Uciekam misiaczki, lece gwalcic swojego faceta bo mam na to ochote:D Kass 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruudaa 🖐️ Gorliwie tak, ale tylko na początku, dopóki nie poczułam się inwigilowana przez Ciebie ;) Teraz pożegnajmy się miło ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej pisać brednie na mój temat a poźniej obracać to w żart.Robicie ze mnie niewiadomo kogo.Czasem przez niektórych przemawia straszna falszywość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego jeszcze jestem fałszywa, no teraz to już przegiąłeś, tym bardziej, że w ogóle mnie nie znasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ruudeej lub do mnie, co to za różnica, nie zachowujesz się fair i tyle ... kończę temat :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. teraz to jakoś mi sie cieplej zrobiło :). .. wspaniałomyślnie wybaczam :). kass.. całusa sobie zachowam.. :).. a co z udziałem moim w produkcji. ?? .. może będę garderobianym chociaż :). z uwagi na niewielka ilość garderoby sie nie napracuje. ;). ale zawsze szlafroczek podać mogę :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty gabi
no spierrdalaj frajerze bo nie idzie juz czytac twoich zalosnych wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerz w zbroi
Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon Rycerza w zbroi
Witaj moj Panie, oczekiwalem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×