Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

czterdziestoparo latek i dwudziestoparo latka

Polecane posty

co sądzicie ? on ma rodzinę ona też, ona bardzo bardzo go lubi po prostu! a on się z nią umawia po co? też ją lubi czy raczej chodzi mu o coś innego, jej się trochę wydaje że on chciałby czegoś więcej, wstydzi się zapytać, jak się umawiają to tak trochę jakby po kryjomu... ona nic nie chce, lubi z nim rozmawiać.. odpowiedzcie co o tym sądzicie bo dziewczyna trochę chyba brnie sama nie wie w co a ja nie wiem zupełnie co mam jej powiedzieć lub doradzić :( niby on nie jest jakiś nachalny, ale pisze jej w smsach że tęskni myśli itd a co najśmieszniejsze to ten typ jest tylko ze dwa lata młodszy od jej ojca :/ co mam jej powiedzieć powiedzcie mi bo sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
co masz jej powiedziec? chyba tutaj o ciebie sama chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze, ze jemu chce sie zaliczyc młoda dupe a jej... jako ze sama jestem dwudziestoparolatką, seks z facetem w wieku mojego ojca jest obrzydliwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona nie chce z nim sexu !! znam ją ! nie chodzi o mnie jakby chodziło o mnie to byłabym anonimowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
faktycznie niezly zart z ta anonimowoscia, bo aktualnie podajesz pod czarnym nickiem wiecej wiadomosci o sobie niz sadzisz :D jara cie, ze starszy facet sie toba zainteresowal... mlode laski tak maja... a on chce sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona go bardzo lubi i sie z nim umawia a on coraz bardziej otwarcie daje do zrozumienia , ze chodzi mu o cos wiecej, mimo to ona (majac rodzine) dalej w to brnie , ALE NIE CHCE SEKSU?:D:D:D? jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie martwię :) udzielam się na tym forum więc już pewnie kilka osób mnie kojarzy .. chodzi o koleżankę ale w sumie nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć.. ona nie chce seksu jestem tego pewna i ona też jest tego pewna .. rozmawiałyśmy o tym, ten koleś nie jest nachalny, tak jak napisałam, chyba najlepiej będzie jak sama go zapyta otwarcie o to, ale ja chciałam w sumie poznać opinię kilku innych ludzi na ten temat .. może nawet właśnie jakiś taki facet to przeczyta i coś napisze od siebie ,, ludzie tu pytają przecież o naprawdę różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech koleżanka zapyta
jego żony o co mu chodzi,ostatecznie ona będzie wiedziała najlepiej co on chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
jak rozumiem problem z sytuacja owa masz ty, nie ona :D wiec sprawy ogolnie rzecz biorac nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że ona też trochę o nim myśli lubi go bardzo .. ale sexu nie chce !!! tego jestem pewna .. chodzi chyba o przyjaźń ... opowiadając o nim mówi same miłe rzeczy.. to taki chyba trochę jak dla mnie romans :| ale nie chodzi o nią chodzi mi o niego co on mógłby mieć w głowie umawiając się z nią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagduśka cooreczka@tlen.pl'; chodzi o to że ona też trochę o nim myśli lubi go bardzo .. ale sexu nie chce !!! tego jestem pewna .. chodzi chyba o przyjaźń ... opowiadając o nim mówi same miłe rzeczy.. to taki chyba trochę jak dla mnie romans :| ale nie chodzi o nią chodzi mi o niego co on mógłby mieć w głowie umawiając się z nią ! hahahahahaha :D:D:D:D z pewnoscią on marzy o przyjaźni z nia, chcac spedzac sobotnie wieczorny nad lampka wina i dyskutując o zawiłosciach fizyki kwantowej tudzież filozofii Nietzschego :P a ona... moze by sie z męzem zaprzyjaźniła , co :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
twoje proby wmowienia nam, ze nie chodzi o ciebie sa zalosne... no chyba, ze tak bardzo jej zazdroscisz tego adoratora, ze koniecznie chcesz sie dowiedziec, ze faktycznie, jak kolezanka(? :) ) wyzej napisala, gadaja o fizyce kwantowej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no mogłaby :D wiesz chodzi mi o zwykłą odpowiedź czy facecie w tym wieku myślą tylko o jednym czy jest jakaś szansa na przyjaźń.. no chyba już mi zasugerowałeś dobitnie że jemu chodzi tylko o jedno .. ona źle się czuje z tym że umawiają się trochę jakby po kryjomu bo ona na prawdę nic od niego nie chce .. tzn moim zdaniem by chciała ale bardziej woli pozostać wierna mężowi! no ok czyli koleś chce sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o czym gadają .. o różnych rzeczach o fizyce chyba nie.. ja nic nie próbuje wmówić nikomu jeżeli ty masz z tym problem to nie musisz pisać ja zadałam pytanie i oczekuję odpowiedzi to chyba jasne a jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć no to takie komentarze są zbędne. a ja niczego nie zazdroszczę może gdyby wynikł z tego namiętny romans mogłabym jej pozazdrościć ale jak ona nic z tych rzeczy nie chce to nie wiem czy jest czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagduśka cooreczka@tlen.pl'; hehe no mogłaby wiesz chodzi mi o zwykłą odpowiedź czy facecie w tym wieku myślą tylko o jednym czy jest jakaś szansa na przyjaźń.. no chyba już mi zasugerowałeś dobitnie że jemu chodzi tylko o jedno .. ona źle się czuje z tym że umawiają się trochę jakby po kryjomu bo ona na prawdę nic od niego nie chce .. tzn moim zdaniem by chciała ale bardziej woli pozostać wierna mężowi! no ok czyli koleś chce sexu hahahahahaha :D pierdu , pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz kopiować mi moim wypowiedzi pamiętam jeszcze co pisałam przed chwilą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
nie wiesz o czym gadaja, ale dokladnie za to wiesz kto kogo w jakim stopniu lubi itd. itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego też nie wiem dokładnie.. jego nie znam.. a ta dziewczyna mi opowiada trochę o swoich przeżyciach bo to moja nawet bliska koleżanka .. nie wiem jakie są jego relacje w stosunku do niej to chyba jasno wynika z moich wypowiedzi i pytania które do was kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśkiś
musisz byc bardzo mloda, ze zadajesz takie pytania :) odpowiedz juz dostalas. temat mozemy uznac za zamkniety. powodzenia 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jestem młoda i ona też dlatego może jeszcze trochę naiwnie patrzymy na pewne rzeczy .. nie jestem ani ani ona wyrachowanymi sukami które szukają pana do łóżka dlatego dla mnie wydaje się być normalne że ona mogłaby z nim utrzymać stosunki czysto koleżeńskie .. oki skoro temat uznany za zamknięty to dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro stounki czysto koleżeńskie to może spotkajcie się z waszymi partnerami a nie po kryjomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu taka jestem :( powinnam się chyba urodzić 40 lat temu chyba nie odnajduje się w tym dzisiejszym zakłamaniu ... i mówię prawdę zawsze zawsze i często ejst tak że ludzie mi nie wierzą :( nie potrafię kombinować i kłamać.. ale tu nie chodzi o mnie tyko pytałam o tego kolesia a temat cały czas schodzi na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nie możliwe mąż tej dziewczyny no hmm.. słyszał kiedyś jak gadali przez telefon i po tym telefonie uznał zrobił jej awanturę bo też mu się wydaje że tamten myśli tylko o jednym, jeżeli chodzi o żonę tego faceta to laska nie wie zupełnie nic na jej temat... a on ponoć nosi obrączkę na lewej ręce nie wiem czy to ma jakiś związek ze sprawą ale fakt jest faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramtamtujaa
maagduśka myslisz,ze 40 lat temu nie było zakłamania,kombinowania? Kobieto,wszedzie i zawsze te cechy w narodach istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotoszynskaszynka
Wedłóg mnie ten facet zakochał się w tej dziewczynie, ale nie wiem co robić, gdyż jest żonaty. i Dlatego nie wie w którą stronę ma ta znajomość się rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×