Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmina

jakie znaczenie ma oceny z pracy dyplomowej?

Polecane posty

Gość rozmina

moj promotor zjechal moja prace...nie mam sily jej pisac od nowa,pewnie dostane 3....czy to oznacza,ze bede meic 3 na dyplomie i co to znaczy praktycznie,czy jakis pracodawca na to patrzy??? to tylko licencjat z innego kierunku robie magisterke,tutaj koncze na licencjacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy24
Myślę, że nie ma to to dużego znaczenia. Nawet jakby pracodawca się spytał o ocenę, to i tak wszystko to pójdzie szybko w zapomnienie - gdyż wiadomo w pracy się pracuje i to sprawy pracy są najważniejsze :) Tym bardziej jeśli to licenjcjat, a nie magisterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja56
a czy pracodawcy każą w ogole dyplom pokazywac?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi raz kazali przynieść, zobaczyli tylko, że jest moje nazwisko i podziękowali. Myślę, że ocena na dyplomie nie jest taka ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalowska123789
nie ma absolutnie żadnego znaczenia... ja dostałam 5 i co? i nic, absolutnie. moja przygoda z pracą skonczyla sie na wysłaniu jej do portalu który reklamuje się, że zarobie na tantiemach z nich (texterbooks) i tyle. żaden pracodawca nie był nawet ciekaw o czym ona jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła-anka
To smutne, że uczelnie tak podchodzą do NASZEJ pracy, ale niestety to prawda. Jedyny zysk jaki z niej możesz mieć to publikacja... A Twojego pracodawcę na pewno nic to nie będzie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa8333
znaczenie to dzisiaj maja tylko znajomosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×