Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ?????????????

ukąszenie kleszcza w ciąży

Polecane posty

Gość ?????????????

Jestem w 19 tc, wbił mi się kleszcz. Pojechałam na ostry dyżur i mi go tam wyciągnęli. Dali też szczepionkę antytężcową - anatoksynę. Czy coś mi grozi??? Czy to jest szkodliwe dla płodu? Pielęgniarka powiedziała, że nie... Czy któraś miała podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awertyde
no to lekarka chyba wie najlepiej, skoro Ci to zapodała , nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
podała mi to pielęgniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
mi sie wbil kleszcz ok 22 tygodnia ciazy, sama go usunelam, na wizycie powiedzialam o tym lekarzowi i powiedzial zebym sie nie martwila ale moge zrobic badania na bolerioze.......na szczescie kleszcz byl "czysty", dziecko mam zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
a zeby cie jeszcze pocieszyc, w ciagu 29 lat zycia wbilo mi sie co najmniej 20 kleszczy i jestem zdrowa jak ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
trochę się boję o dzieciaczka... jak zaraził mnie ten kleszcz czymś, czegoś mi nawpuszczał, to i pewnie do młodego przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zadzwonic do zakaźnego
i zapytac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam na ten gaz do zamrażania kleszcza w zestawie Sanity -Kleszcz Expert. Poza gazem jest jeszcze pęseta dołączona. Sprawdza się, duża pomoc jak ktoś nie wie co robić gdy się u siebie albo u dziecka kleszcza znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też się w tym sezonie wiosenno – letnim bardzo dobrze sprawdził płyn Kleszcz Stop. Muszę przyznać że jest bardzo ekonomiczny faktycznie takie jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo. Nie niszczy ubrań, przyjemnie pachnie, nie trzeba wcale go dużo wylewać na siebie żeby działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwi

W sklepach tak wiele różnych preparatów na insekty, że pewnie każdy coś sensownego będzie w stanie dla siebie wybrać. Warto sobie zerknąć między innymi na coś takiego jak Kleszcz Stop, bardzo dobrze się sprawdza i rzeczywiście jest efektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×