Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

***** jak przykrywacie malucha do spania??? ****

Polecane posty

ma 2,5 mniesiąca, w pokoju 23 stopnie. ubrana w kaftanik i spiochy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz czy ma cieply brzuszek,lub glowke z tylu. Wydaje mi sie ze jesli jesst tak ubrana,to nie powinnas jej w ogole przykrywac. U mnie synek spi w samym kaftaniku. Nie obawiaj sie jesli dziecko bedzie miec chlodne stopki,badz raczki, to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
mały 3 miesiące, śpi w samym bodziaku przykryty cieńkim kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaaa
mój śpi w cienkim pajacu i przykryty ew flanelką ale zastanawiam się nad ubraniem go w krótkie body bo chyba za ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty spisz przykryta czy nie? Ja się zawsze przykrywam i dziecko tez:) moja śpi w cienkim pajacu i przykryta kocykiem, dodam ze ja śpię pod koldra. Chyba lepiej przykryc a jak dziecku bedzie za gorąco to skopie kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuyu
skopie kocyk albo założy go sobie na buzię i się udusi... nie wierzę, że matki o takich rzeczach nie wiedzą...... normalnie zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn od roku śpi
pod kocem i jakoś się nie udusił:o należy jedynie paniętać aby nie nakrywac raczek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też śpi albo w cienkim pajacu, albo w bodziaku i śpiochach i przykrywam cienkim kocem... ja śpie pod kołdrą, wiec wychodze z zalozenia ze malej tez moze byc w nocy chlodno... nigdy nie obudzila sie spocona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienki pajacyk, śpi w rożku, nie 'zamkniętym' szczelnie i przykryta delikatnym kocykiem. dodam, że okno mamy otwarte delikatnie na noc. też miałam wiecznie problem jak ją ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn ma 5 miesięcy
i śpi w body z długim rękawem lub w pajacyku, spi w cienkim śpiworku i jest mu w sam raz bo nie jest zmarzniety ani za ciepły jak go dotykam, w pokoju mam też ok 23 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×