Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukurydza233e

Kukurydza z Biedronki, SZOK!

Polecane posty

Gość kukurydza233e

Witam. Od dłuższego czasu jem kukurydzę Bonduelle. Może droga ale wg mnie najlepsza:) Od czasu do czasu jadałam też kukurydzę z Biedronki - była przeciętna i tania. Dzisiaj byłam w Biedronce i przez przypadek zwróciłam uwagę na nową ich kukurydzę - VERNET. Myślę sobie - pewnie tamta była tak kiepska że zmienili producenta. Patrzę na opakowanie - producent Bonduelle :) Od razu kupuję 2 puszki i myślę - sprawdzę jak im wyszła kukurydza specjalnie dla Biedronki. Co się okazuje? Nie dość że jest bardzo tania to na dodatek identyczna jak Bonduelle!! Nie do rozróżnienia:) Szok poprostu, od dzisiaj kupuję Vernet w Biedronce zamiats dużo droższej Bonduelle:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka sriczka
zrob se popkorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie przypatrz innym producentom - dla biedronki , albo te4sco . swietne ,sprawdzone firmy . cena niska ,a towar 1-class.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam kiedyś w biedronce
kukurydzę bonduell wyprodukowaną dla biedronki, szok - same resztki były w puszce, skórki kukurydzy, zmiażdżona. Natomiast w innych sklepach faktycznie - najlepsza kukurydza z puszki to firmy bonduell. Od tamtego czasu kupuje kukurydzę firny Vernet, już nie daję zarobić oszustom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iounipjmp
tak samo z sokiem pomidorowym w biedronce wyprodukowany przez hortex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdds435rr
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędliny produkują morliny
albo krakus. zBiedronkowa kukurydza ni e jest zła, natomiast zapuszkowana czerwona fasola - nieco twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza kukurydza to niestet
Pudliszki :P a w Kauflandzie super duzy słowik za niewiele ponad 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×