Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana:(((

...chyba sie poddałm:(

Polecane posty

Gość załamana:(((

...nie mam już siły walczyc z tym brzuchem. Bardzo schudłam. Wszyscy mi mówią zebym zaczeła jeść bo jestem za chuda. Wiec dlaczego tak dużo schudłam a brzuch został. Powiem wiecej biegam, skacze na skakance, robie brzuszki ale ja juz naprwde nie mam siły bo juz sama nie wiem czy to co zostało to faktycznie tłusz czy juz skóra:( jestem naprawde załamana i bezsilna. Pomóżcie proszę!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:(((
...dodam jeszcze ze nie chce już chudnąc chce tylko pozbyć sie brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winylowa opona na kole
Ile ważysz i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:(((
Mam 169 cm wzrostu i ważę 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile cm masz w talii (najwęższe miejsce) i w pasie (na wysokości pępka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaaabe
ale masz dramatyczną sytuację powieś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
może masz słabe mięśnie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brecka
a ile schudlas? i na jakiej diecie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winylowa opona na kole
Najprawdopodobniej na brzuchu masz rozciągniętą skórę i (być może) tzw suchy tłuszcz. Ze skórą można sobie poradzić u pana chirurga ;). Mniej efektywnie - masaże, balsamy, ćwiczenia. Z suchym tłuszczem - czas, pomidorki, winogrona, czerwone wytrawne wino (konsumować) Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:(((
W talii mam 65 cm a w pasie 78cm (pod pępkiem 3 cm wiecej:/).A co do diety to nie była jakas typowa dieta poprostu mniej jadłam. Przestałam jesc ziemniaki, makaron, białe pieczywo,ryż. Przestałam tez słodzic i nie jadłam zadnych słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Odwiedź dobry salon bielizny, ale naprawde dobry, najlepiej pracownię, a pani dopasuje Ci taką bieliznę, że będziesz tylko goło chciała latać:), majtki z wysokim elastycznym pasem to podstawa lub gorset, dobrze dopasowany biustonosz, bluzki zbierane pod biustem, nie opinające talii, długie apaszki swobodnie zarzucone wokół szyi i końce puszczone wzdłuż, biżuteria przykuwająca uwagę, wyprostowana sylwetka i uśmiech na twarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 63cm w talii i 77cm na wysokości pępka, nie uważam swojego brzucha za cud świata - jest ok mimo małej warstwy tłuszczyku. Przy takich obwodach jak Twoje też czułam się dobrze i nie myslałam o swoim brzuchu tak jak Ty myślisz o swoim. No ale wiem o co chodzi - nie podoba Ci się więc to zmień. Chcesz stracić brzuch, nie chudnąć dalej... Proponuję A6W (poczytaj w necie, jeśli jeszcze nie próbowałaś), rób skośne brzuchy. Może w ogóle źle te brzuszki robisz? Podstawowe błędy w robieniu brzuszków to: 1) Brak kontroli nad lędźwiami. Lędźwie MUSZĄ przylegać do podłoża (najlepiej maty) i nie ma zmiłuj bo a) obciążasz kręgosłup, b) mięśnie nie pracują tak jak powinny; 2) Praca szyją. Trochę dziwne, a jednak. Jeśli czujesz napięcie szyi - brzuszek jest do kitu. Musisz nauczyć się niwelować napięcie szyi. Dlaczego? Bo siła, która powinna napinać brzuch, idzie Ci w szyję więc mięśnie też nie pracują w 100%. Lepiej wykonać 20 dobrych brzuszków niż 200 złych, 3) Nie rób pełnych brzuszków. Nie ma sensu podnosić całego tułowia, bo to też obciąża kręgosłup. Lepie podnosić tylko barki i mocno napinać mięśnie brzucha. Znam parę fajnych ćwiczeń na brzuch (szczególnie dobre na dolną partię, gdzie tłuszczyk ciężko zgubić), więc jeśli jeszcze tu jesteś to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:(((
pewnie ze jestem, i byłabym wdzieczna za te ćwiczonka. Bo wiesz górne partie to ok naprawde mi nie przeszkadzaja ale ta dolna część brzucha uwierz ze idzie sie złamać ehhh. Więc jeśli mozesz ...będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×