Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość <karinka>

uzależniona od seksu....pomocy....

Polecane posty

Gość <karinka>

Jestem nimfomanką....potrzebuje się kochać 7-8 razy dziennie, ale niestety nie mam stałego partnera....dlatego też często ląduje w łóżku z kimś obcym....chce sie z tego wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza zdecydowanie
Po co? :) Korzystaj, póki możesz. Albo lepiej znajdź faceta. Zobaczysz, będzie Cię nosił na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
Może to i fajnie, ale czesto męczące....kiedy wiem ze ostatniej nocy walił mnie jakiś koleś którego prawie nie znam....jestem załamana.... ale ja tam bardzo kocham seks ze nie potrafie zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
No tak ale sam wiesz jak mówi się o takich dziewczynach....nie chce żeby faceci też tak na mnie patrzyli, jak na tanią kurwę....ale jak jakiś zaczyna mnie smyrac i wgl to ja odpływam....najbardziej mnie bolą słowa typu....dziwka, kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwka i kurwa robi to dla kasy, a Ty uwielbiasz seks.... dla mnie jestes wymarzona dziewczyna :) ja niestety musze spadac z forum, napisz do mnie prosze: tomekkk12321@wp.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
Naprawdę nie sądziłam ze są faceci którzy jeszcze tak myślą....to dla mnie bardzo pocieszające, że ktoś jednak rozróżnia takie pojęcia....często kogoś walisz? bo widzę ze też jestem napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
jesteś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan44
jesteś pedałem? bo napisałes napalony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
Tak łatwo mówić, co dzień budzę się z wielką potrzebą seksu....i tak cały dzień...wieczorami wychodzę gdzieś i zawsze ktoś się znajdzie....ale mam dość sypiania z kimś po hotelach itp....chciałabym mieć stałego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <karinka>
Nie raczej moje problemy nic do tego nie mają...no chyba że tym problemem może być nałóg papierosowy....ja kocham seks, nie moge bez niego żyć....popełniłam już tyle głupich błędów przez to....np przespałam się z przyjacielem....co zrujnowało naszą przyjaźń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &l;karinka>
dziś nawet wypielam sie dobermanowi ;) ten to miał ruchy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
karinka a skąd jesteś ? i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4 p1rd0l3
delikatny ale stanowczy - ma po czesci racje skoro potrzebujesz sie tak czesto (sypac) to raczej niewiele czasu pozostaje Ci na normalne funkcjonowanie. Poza tym ciezko mi w to uwierzyc, ze nie masz faceta, ale pewnie gdybys miala stalego partnera to bylby problem z wiernoscia po jakims czasie. Na pewno dostaniesz jeszcze na tym forum wiele propozycji bo My jednak korzystamy z kazdej nadazajacej sie okazji (patrz wyzej Mr Tomek...);). A jesli chodzi o rozwiazanie Twojego problemu to nie wiem czy istnieje jakies calkowite jego rozwiazanie, moze sprobuj znalezc cos co Cie tak pochlonie, ze nie bedziesz czuc potrzeby do tak duzej intensywnosci uprawiania sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromczykk3321
moze zacznij zbierać znaczki albo coś z modelarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
No to młodziutka kobieta jeszcze. Szkoda że ja aż z Poznania. Chętnie bym z tobą pogadał przy kawie i może byśmy coś wymyślili jak temu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIPKOJAD
HUH,TAKIEJ DZIEWCZYNY MIEC TO SKARB.NAJDROZSZY,JA MAM CHOPLA NA PUNKCIE SEXU.A,W SZCZEGULNOSCI.JAK NAGA KOBIETA.SIKA I ROBI MI KUPKE PROSTO DO MOJEGO PYSKA.WTEDY ODLATUJE.. NIE RAZ JADLEM KUPE.DZIEWCZYNY STALO SIE TO MOIM NALOGIEM.JAK ZBYT DLUGO TEGO NIEMAM TO.WARJUJE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman47
a dajesz sie tak odrazu łatwo macać przez ubranie i to jeszcze po waginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4 p1rd0l3
Moim zdaniem takie kobiety kurtyzanami nie sa, po prostu lubia to i maja takie potrzeby a nie inne. Gorzej, ze to sie wiaze z tym, ze uprawiasz sex z jakimis randomami caly czas;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to uwielbiam....wręcz kocham i potrzebuje dlatego daję....oni mi sprawiają tyle przyjemności...hm.... kilka kolesi znam i wiem ze gdybym im nie dała to by mnie zwalili jak psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafię tak zwyczajnie rozmawiać z kmiś z jakimś kolesiem, a oni to chyba wyczuwają bo od razu rączki pod spodnie i się zaczyna...głuio mi czasami, bo moje przygody miłosne są niektóre upokarzające....ostatnio byłam pijana i waliło mnie 3 kolesi...pamiętam ze było bosko ale widzieli to jeszcze inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
a jak z zabezpieczeniem u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIPKOJAD
JA JESTEM UZALEZNIONY OD.SEXU Z KOBIETA,NIEMAM.ZAMIARU TEGO NALOGU SIE POZBYWAC. UWARZAM ZE JESLI FACET MA KOBIETE NIMFOMANKE.POWINIEN JA NA REKACH NOSIC..CHCESZ NAPISZ SMS ,MMS,NA..790748779.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×