Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mika89

Co sądzicie o Twoim Markecie?

Polecane posty

Cześć! Ostatnio w moim mieście (Gniezno) otworzyli Twój Market. Byłam tam i wizyta wypadła bardzo na plus - czysto, fajne wnętrze sklepu i bogaty asortyment. Chyba zacznę tam robić zakupy... :) A Wy co sądzicie, też macie ten sklep gdzieś w poblizu? A możecie wolicie robić zakupy gdzieś indziej? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająk
u mnie nie ma takiego sklepu :P ja tam wolę robić zakupy w osiedlowym sklepiku, bo zawsze coś dla mnie odłożą i mogę płącić następnego dnia, jak akurat zapomnę kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella0657
Twój Market jest spoko. Mają całkiem duży wybór produktów i dobrej jakości, w tym dużo moich ukochanych żelków :D ja tam nie lubię robić zakupów w osiedlowych sklepikach, nienawidzę, jak nie mogę sobie pooglądac i jak ktoś mi stale na ręce patrzy! nie nie nie :D mająk - możliwe, że nie ma u Ciebie bo oni są chyba tylko w Wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella0657
a nie, sprawdziłam na ich stronie www.twojmarket.net.pl - są w wielkopolskim i kujawsko-pomorskim też ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccogirl
Zdarza mi się tam czasem robić na zakupy i też uważam, że sklep jest całkiem OK. Wielkim plusem jest to, że nie ma jakichś ogromnych kolejek do kas, bo zawsze otwartych jest kilka (nie jak w innych miejscach, np w Lidlu, w którym w godzinach popołudniowych potrafi być czynna JEDNA kasa i robi się ogonek na kilometr :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgtrgrtgr
Ostatnio wywiesili na oknie WIELKI plakat "PROMOCJA! cukier 2,29" więc jak tu nie wejść Wchodzę a tam cała półka cukru za 2,29 ale uwaga! w półkilogramowych woreczkach. Psss taka promocja... A asortyment i ceny ogólnie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solomonxx
jest w nim przestronny koncik za lodóffką gdzie mogę chędożyć moja niewiastę w przerwach między zakupem sera i wędlin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel345
Fajne kasjerki tam pracują ;) aż się chce codziennie ronić zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri1984
Ja mam też ten sklep u siebie (Środa Wlkp) i też jestem bardzo zadowolona - przede wszystkim ze względu na ceny, bardzo przystępne - dużo nieznanych ale dobrych produktów i jednocześnie niedrogich.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwidon4
Koło mnie nie ma Twojego Marketu. Powiem jednak, że jak nowy sklep to zawsze jest czysto, schludnie i przyjemnie. Gorzej się robi po kliku latach. Ja tam wole Lidl, wiadomo co się dostanie w zamian za kasę - sprawdzony dobry towar http://www.ofertypromocje.pl/okazje_gazetka-reklamowa-lidl---oferta-promocja_11495.php . Robię tam zakupy pomimo że mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_mellinda
Twój Market to już mój market... :) spoko sklep, asortyment i ceny bardzo na plus! Mógłby być tylko dłużej czynny, zwłaszcza w weekendy, bo muszę wtedy chodzić gdzie indziej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdal69
Twojego Marketu u mnie nie ma, ale odnośnie postu o LIDLu: pieczywo tam to jest kompletna masakra!!! Mało bułek, a po kilku godzinach tak twarde, że mam wrażenie, że można by nimi szyby wybijać. Nikt mi nie powie, że to pieczywo tam jest świeże, podejrzewam, że po prostu podgrzewają jakieś sprzed paru dni, żeby tylko je opchnąć i zrobić ludzi w bambuko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajucha
W Trzemesznie też jest ten sklep i należy do moich ulubionych - bardzo dbają tam o produkty i o ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel123
Ja też uważam, że jeśli chodzi o pieczywo to Twój Market bije LIDLa na głowę... Tak samo jeśli chodzi o owoce i warzywa. Ogółem całkiem przyjemnie się tam robi zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola _lola
CZYSTO BO POSPRZATALI, JAK NIE POSPRZATAJA TO BEDZIE BRUDNO.A CO TO MA DO ZAKUPOW.IDZIESZ SKLEP OGLADAC CZY NA ZAKUPY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajucha
lola_lola: No proszę cię, a ty lubisz robić zakupy, gdzieś gdzie jest brudno? Ja, jak idę do sklepu - i jeszcze w dodatku chcę kupić coś do jedzenia - to zawsze zwracam uwagę na to, czy dbają tam o czystość i o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady.agatka
nie jest tylko w wielkopolsce, teraz otwierają go w aleksandrowie kujawskim, w toruniu też jest :P a sam sklep ogólnie bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura67
a ja osobiście przykładam ogromna uwagę do tego, czy w sklepie jest czysto, bo to znaczy, że dbają też o sposób przechowywania produktów, a obsługa dba o asortyment i nie ma gdzieś tego, czy sprzedaje produkty nieświeże czy przeterminowane. poza tym jestem estetką i zwyczajnie nie lubię robić zakupów tam, gdzie jest brudno :) chwali się więc temu marketowi, że dbają o czystość, bo niestety nie wszędzie się to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykabaduh
Robiłam często zakupy w tym sklepie w Powidzu na wakacjach - niewielki, ale wrażenie bardzo na plus. Rzeczywiście jest bardzo czysto i schludnie, zakupy robi się miło. W asortymencie są wszystkie znane marki w normalnych cenach. A że tak wtrące swoje trzy grosze do dyskusji o czystości w sklepach: nie ma nic gorszego niz sklep, w którym się nie dba o czystość! Ja mam skrzywienie zawodowe i jak wchodzę gdziekolwiek, to zawsze patrzę, czy półki niezakurzone, a czy podłoga umyta... :D Jak jest coś nie tak, to potrafię iść do obsługi i zwrócić uwagę, bo nienawidzę, jak się nie dba o higienę - taki już ze mnie uciążliwy klient :D Współczuję wszystkim, którzy na mnie trafią, hehe :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka459889
Hej:):)> Ze wszystkich marketów, jakie są dostępne, to najbardziej podoba się mi media markt :):) http://mediamarkt.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxc
W Koninie na Wyszyńskiego jak dzisiaj weszłam to był syf syf i tylko syf rzygać się chciało na ten widok.Wyszłam od razu podłoga brudna,koszyki z towarem poroztawiane a warzywa na podłodze.Niech ktoś za ten bałagan się weźmie.Pierwsza kierowniczka tego sklepu jakby to zobaczyła to by dostała zawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×