Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atrakcyjny33mążWawa

wypiję kawę z atrakcyjną kobietą...

Polecane posty

Gość atrakcyjny33mążWawa

... zamierzam wyjść dziś wcześniej z pracy... powiedzmy około 15tej... jeśli jakaś atrakcyjna kobieta ma ochotę na miłą rozmowę przy kawie gdzieś w Warszawie zapraszam na gg 35912303...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera, karmazynowa księżniczka
Pomarańczowy Skurwysyn. Mogę wiedziec kim jesteś, prawda? Jesli Ja wiem i Ty wiesz - 👄 🌻 ❤️ :) A jesli nie, to przepraszam. A autor sam nie wie czego chce, cos tam zagadałam, bo miałam pytania a on mnie olał sikiem prostym. Takim frajerów, to ja mam gdzies. :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy sqrwiel
ciekawe, kto w tym czasie rucha jego żonę. I czy też za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjny33mążWawa
Żal mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera, karmazynowa księżniczka
To Ty. To Ty!! :D Już Ci życzę wszystkiego dobrego z okazji nadciagajacych urodzin! :D Ja sie własnie zirytowałam, bo jakiś wieśniak napisał, ze Epitah to jedyny fajny kawałek King Crimson. :O 🖐️ A mi jest przykładowo zal autora, bo kiedy żona śpi, on od razu chce wyciagać kuutasa z nogawki i walić na skype. Zero szacunku dla takich złych ludzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera, karmazynowa księżniczka
No próbowałam cos napisać, ale nie zrozumiał . 😡 Garrrrrrdzę. I Ajron mnie okrzyczał w dodatku. :( In the court of the Crimson King to jest mistrzostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundzaros
vera zamknij ten smierdzacy ryj,bo jestes bezguscie muzyczne,i beztalencie zyciowe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundzaros
podszywy nie zmienia nic niech da tlustej lafiryndzie verze wylizac smierdzacy row marjanski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera, karmazynowa księżniczka
Marjański. :D:D:D Masz pewne braki z dziedziny geografii i jezyka polskiego. Nie będę dyskutować z nieukiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda@@
jakbys był atrakcyjny to miałbys z kim pic kawe w dodatku-----cytuje atrakcyjny33mążWawa ' a co z zonką szukasz darmowego ruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×