Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jem drugie śniadanie

które jest prawie zawsze takie samo

Polecane posty

Gość jem drugie śniadanie

Nie wiem czy Wy też macie takie zafiksowanie czasem, że możecie się odżywiać jednym. ja od ponad roku już jadam na drugie śniadanie zestaw: serek wiejski, bułka pełnoziarnista, sok pomidorowy ewentualnie wymiana serka na twarożek do smarowania a soku na pomidora w ósemki pokrojonego (szaleństwo :) ) Czy to się kiedyś ma szansę znudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
ja miałam tak długi czas: serek wiejski z wkrojonym pomidorem i świeża bułka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
codziennie mogę jeść płatki kukurydziane i mi się nie nudzą :) czasami mam fazę na parówki z musztardą :) albo kanapki z pasztetem i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem drugie śniadanie
w pracy się ze mnie podśmiewają, ze mam procent od sprzedaży tych produktów :) dlatego pytałam, bo naprawdę nie wiem czy to takie dziwne ps. kiedyś miałam fazę na jajka sadzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak na kilka dan na sniadanie kajzerka na nia serek plsniowy sekret mnicha naturalny na to w plasterkach ser zolty i pomidor albo kajzerka na pol na nia mnaselko pieczarki posiekane w drobna kostke ser zolty zapiec kropla majonezu lub keczupu jajka sadzone na szynce moge jesc dzien w dzien jajka na miekko tez spaghetti bolognese kocham nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
To chyba typowe dla kobiet :D Mnie co jakiś czas łapie i jem pół roku prawie dzień w dzień płatki kukurydziane ze świeżym,pokrojonym pomarańczem.Moja mama chyba rok codziennie robiła sobie sałatkę z pekinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Albo przez parę miesięcy regularnie wcinała kanapkę z dżemem truskawkowym i żółtym serem (takie moje dziwactwo) irytując męża tym połączeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×