Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szoszonowa

Tax code BR - Pomocy;)

Polecane posty

Mam pytanie... Jako,że zmieniłam pracę przyznano mi tax code BR , czyli pobieraj mi najwyższy podatek ... Nie uśmiecha mi się to bo naprawdę sporo pieniążków ucieka (dla zobrazowania- przy zarobieniu 360f. w tygodniu ucieka 101f. ) :] Zgłosiłam się po P45 i ponoć to ma wystarczyć, zmienią mi podatek...ale mam pytanie odnośnie pieniążków, które przez ten czas mi już 'zawinęli' ...czy je odzyskam? I czy to będzie dopiero przy rozliczeniu w roku podatkowym w kwietniu czy teraz dostanę tę różnicę? Bo naprawdę różnie słyszałam... Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo podobnie z tym kodem,musialam dzwonic do Revenue i podac jakie mam zarobki,wtedy wyslali mi poprawny Tax Code.Ale niestety to co pobrali Ci do tej pory odzyskasz dopiero po rozliczeniu sie za ten rok podatkowy czyli po kwietniu 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :] Mój pracodawca powiedział,że nie muszę dzwonić do Revenue, wystarczy,że dam mu P45 i sam to załatwi... Słyszałam też,że pieniążki zostały zwrócone od razu albo przez jakiś czas tax w ogóle nie był pobirany, dopóki różnica nie została zniwelowana....zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie musialam dzwonic
Ksiegowa w firmie sama zalatwila.... ja dostalam zwrot nadplaconego podatku od razu (prawie 1000f, bo czekalam na to 6 miesiecy) kiedy zmienili ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×