Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość air force

pochyliłam się (siedząc) żeby zasznurować buty

Polecane posty

Gość air force

gdy się wyprostowałam, poczułam okropny ból, dokładnie tam gdzie kopie mnie dzidziuś (19 tc. po jakiś 30 sek przeszło. czy mogłam zrobić mu krzywdę, błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mu nie zrobilas
i opAnuj sie kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahss
hahahaha nie przesadzaj dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj ...mylam okna wieszalam firanki, mylam podloge na kolanach pomimo ze posiadam mopa dzwigalam robilam wele rzeczy ktorych nie wolno a ty paniekujesz bo sie schylilas zakladajac buty?no chyba ze masz zagrozona ciaze to rozumiem ze dzwigac nie wolno ani sie przemeczac no ale zakladanie butow i schylenie sie do nich to juz nikomu nie grozi losie nidlugo to od pierwszego dnia gdy kobieta bedzie wiedziala ze jest w ciazy nie bedzie nic robila.. nic nie bedzie jadla bo co chwile pytania czy moge jesc to i to w ciazy..litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air force
ale mnie nie o to chodzi, też robię różne rzeczy i staram się nie wydziwiać. ale tu ściskałam nieświadomie brzuch dłuższą chwilę, a przestraszyłam się bo prostując się poczułam BARDZO silny ból... mimo wszystko dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Jesli teraz czujesz ruchy to pewnie nic dziecku sie nie stalo, ale skoro odczulas bol to znaczy, ze ten ucisk nie byl obojetny dla dziecka , chyba nawet wiem jaki rodzaj bolu to byl - ja w ciazy robilam wszystko, ale unikalam sklonow przez brzuch tzn. schylajac sie np. by zasznurowac buty stawialam szeroko nogi by brzucha wlasnie nie uciskac. Prawidlowa ciaza to nie choroba, ja dzien przed rozwiazaniem bylam jeszcze w pracy , ale jednak trzeba brac poprawke na coraz wiekszy brzuszek i mieszkajace w nim dziecko i pewnych rzeczy takich jak np. sklony po prostu lepiej nie robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air force
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. na pewno więcej nie będę taka nieostrożna. myślałam wczoraj, że sobie w łeb strzelę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bylam pare
czasem sie dziwie skad sie biora takie idiotki jak autorka :P normalnie glupota az poraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air force
a ja uwielbiam takie złośliwe pipy, które siedzą tu nie po to, żeby wymienić się doświadczeniami tylko anonimowo wylewać pomyje i wyładowywać własne frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do air force
sorkki ale to wlasnie TY wlazlas tu aby wylac swoja frustracje! panikara..ja ty rodzic bedziesz?myslalas juz wogole o tym?wiesz co cie czeka? to jest dopiero bol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
A co ma ból porodowy do tego? Dziewczyna się przestraszyła, że jak poczuła mocny ból, to może coś niedobrego się stało. Jest w 19 tyg, to pewnie jeszcze brzucha nie ma. Autorko, dziecko w Twojej macicy jest jak jajko w balonie napełnionym wodą, słabe są szanse, że mogłaś go uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee spokojnie
ja w zime 17 tc. przewrocilam sie i nic sie nie stalo oczywiscie upadlam jakos tak delikatnie ze sama nie wiem jak :D a teraz czekam na porod ktory sie nic a nic nie rusza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa nie ma brzucha..
ja juz w 2 miesiacu mialam, spodni zapiac nie moglam w 19 tym juz polowa ciazy wiec jak nie ma brzucha jak piszesz to nie ma ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
ja nie mialam brzucha do 22tc. nikt nawet nie wiedzial, ze w ciazy jestem. teraz jestem w 37tc i mam brzuch jak w 6miesiacu. a w swoje spodnie sprzed ciazy wchodzilam jeszcze w 7miesiacu. przytylam do tej pory 8kg. wiec nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
w 20 tc mam lekko wydęty brzuch. w ciuchach wszyscy się dziwią, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.05.2011 o 11:06, Gość ja tam bylam pare napisał:

czasem sie dziwie skad sie biora takie ...ki jak autorka 😛 normalnie glupota az poraza.

Mnie poraża twoja ignorancja. Jak nie odpowiadasz na pytanie to niekomentuj głupio, obrażając przy tym. Idź się wyżyć na mężu czy kimś z bliskiego otoczenia, bo tutaj twoja opinia jest zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×