Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

franuś

Witamny?

Polecane posty

Gość zupełnie nie rozumiem
A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że z prądu też nie korzystasz w końcu nikt go nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze dwa lata temu byłam jakaś apatyczna i zaczęłam łykać wit. centrum i po jakims czasie czułam sie o wiele lepiej wróciła chęć do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venożel
Przyjmuje tylko tran z rekina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz biorę zestaw na pazury, bo mi sie strasznie łamały po miesiącu stosowania widze ogromną poprawę łykałam różne, silicę, merz special i nic polecam ducray anacaps, mam paznokcie jak tipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na włosy też ale nie zauważyłam jakiejś rewelacyjnej zmiany za to w paznokciach - owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Ja sie wspomagam tylko na wczesna wiosne a tak to dosc czesto biore MagnaB6 - zauwazylam, ze mam lepszy nastroj i nieco latwiej mi zasypiac. Na pazury i wlosy fajny jest Pantoten, kilka lat temu bralam i bylam zachwycona efektem - wypadaly mi okropnie wlosy i nawet naturalne maseczki nie pomagaly - widocznie mialam jakies niedobory, a po tych tabletkach w ciagu kilku dni byla widoczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam w google - Pantoten- i całkiem pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,przepraszam,Ewa,ale kiedyś prąd widziałam.Możliwe,że tylko mi się wydawało,ale wiem,że istnieje :D Polecam pokrzywę,zwłaszca majową.Po co płacić za preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
No taka mloda pokrzywa nie jest zla ;) Ja nie mam dostepu do mlodej, wiec soku sobie nie zrobie a jest najlepszy i najzdrowszy - oczyszcza i odmladza organizm. Zostal mi do picia napa z suszu - pije rano i wieczorem, co jakis czas robie dwutygodniowe przerwy i znowu pije - cera zdrowa, wlosy lsniace :) Ale rownoczesnie rozsadne (czyli w miare mozliwosci zdrowe) jedzonko, duzo wody i sporo ruchu - efekty sa :D Napar- lyzke stolowa zalewasz wrzatkiem iparzysz z 10 minut i gotowe do picia. O soku poczytaj w necie. Pantoten nie jest zly, bo jest oparty na naturalnych skladnikach i w awaryjnych sytuacjach jest jak najbardziej wskazany - szybciej dziala niz samodzielnie przygotowane ziolka. To sprawdzilam na sobie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja,jak powyżej,zrywam kawałek i zaparzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jesteśmy 5 lat
o też se bede taką herbate z pokrzywy robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanio,byle nie przy ulicy to i zdrowo.Samo zdrawie,żelazo,elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak to ma jaki bo u mnie z piciem ziół to aż mną wstrząsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Smak ma byle jaki :D :D :D Mozesz pic z sokiem lub z mniodkiem. Ale czegoz sie nie robi dla urody? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam kiedyś zioła ojca Klimuszki toż to do tej pory pamiętam nie wiem czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
Ja nie pilam, to nie wiem ale znowu nie jest tak strasznie - jakos nie zastanawialam sie a pije bez 'uzdatniaczy', czasem dosypuje rozmarynu, zeby mnie energetycznie koplo ;) (ale to nie prad :D ) Moze po prostu sprobuj? Mimo wszystko - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszelkie mikstury odpadają tabletki łykac mogę wielkości każdej, ale w płynie - nic od razu mam odruch zwrotny, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet vibovit jadłam na sucho a właśnie, ostatnio kupiłam sobie pudełko i też wcinam :) takie smaki dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jesteśmy 5 lat
ja tam nie mam problemu z piciem takich mikstur :) także dzięki za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem piję wyciąg
z grapefruita oraz pokrzywa - sok i nalewkę z czarnych jagód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×