Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakacje za jeden usmiech :)

wakacje za jeden usmiech :)

Polecane posty

Gość wakacje za jeden usmiech :)

Dziewczyny najważniejsze to po rozstaniu ustawić sobie jakiś cel. Mnie zostawiła kobieta po wieloletnim związku i obecnie też mam doła i szukam kontaktu z innym człowiekiem. Postanowiłem że wyjadę na wakację z kimś totalnie nowym i super zrelaksuję się w atmosferze wzajemnej adoracji i sprawiania sobie wzajemnie przyjemności (wiecie jak wszystcy bardzo się staramy na początku znajomości i jak jest wtedy miło prawda?). Jeśli macie ochotę na zupelnie niezobowiązujące wakacje z kimś nowym z którym nie od razu musicie planować miłość małżeńska to zapraszam... Byłoby super gdyby znalazła się fajna dziewczyna, która spontanicznie zdecydowałaby się na tygodniowy lub troszkę dłuższy wyjazd do ciepłych krajów. Przychodzi mi do głowy Egipt ale jestem otwarty na propozycje. Zależy mi raczej na wypoczynku chyba, że pojedziemy tam gdzie jeszcze nie byłem i będzie warto coś zobaczyć poza hotelowym basenem. Na stół kładę super wypoczynek, słońce i moje kulturalno nostalgiczne towarzystwo 30latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
i oczywiście chcesz żeby ta fajna dziewczyna sponsorowała Tobie te super wakacje?he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje za jeden usmiech :)
w Twoim pytaniu jest ironia czy pytasz poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.........
"Na stół kładę super wypoczynek, słońce i moje kulturalno nostalgiczne towarzystwo 30latka." Hmmm.... A kasa? Za siebie chyba zamierzasz wycieczke oplacic. Masz kase na przyjemnosci podczas wyjazdu? Chyba, ze faktycznie chodzi o szukanie sponsorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje za jeden usmiech :)
za siebie płacę na pewno, reszta do dogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla jasności
wakacje za codziennego loda ...tak bym zinterpretowała to o co chodzi autorowi. Ten uśmiech to tylko meafora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola1000
super pomysł :-) szkoda, że jestem zajęta. Ludzie, bądzcie dorośli zarzucacie facetowi że loda chce ale przecież jest jeszcze minetka do cholery.Nie bądzcie hipokrytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KDM
Baardzo fajny pomysl,niestety ja tez zajeta,ale gdyby bylo inaczej chetnie wybrala bym sie na wakacje z Toba :) Na kafe bedzie ciezko chyba znalesc nie zdesperowana kobitke ktora nie bedzie myslala tylko o lodzie i kasie.A przynajmniej w tym dziele. Powodzenia i zycze wspanialych wakacji z fajna towarzyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Jedz na wakacje dla singli -i szukaj towarzystwa na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×