Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasankowe pole

zdradzam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

Nie uważam, ze jestem święta. :) Wymyślasz, kobieto. :D Juz dałaś popis wcześniej z numerem 42 :D Nie czytasz ze zrozumieniem... Głupio się tłumaczysz, bo nie potrafisz trzymać nóg razem. Małzeństwo (którego ja nie chcę nawet) to obietnica. Chociaż nigdy nie składałam jej przed urzędnikiem USC czy ksiedzem (po to była ci biała sukienka i wesele w remizie na 100 osób? :) ) bardzo ją szanuję i gdybym nie była pewna nie kłamałabym, że jej dochowam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirtuje ? :D ja ? :D :D :D :D :D :D ja trolluje na topiku bo taki jest sens mojego istnienia na kaffe Vera jest kul i jazzy bo też trollouje , to sympatia dla drugiego trolla a nie flirt pani/panie wszedzie widzący ukryte związki :P tak tak nie każdy jest kurwiszonem ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
vera twoje jedyne argumenty to obrazanie innych z innym tokiem myslenia niz twoje. widzisz sama nie chcesz skladac przysiegi bo wiesz ze jej nie dotrzymasz a ja wiazac sie z tym mezczyzna nigdy nie myslalam ze go zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken mimo swojej małej sieki w głowie jest sympatyczny, chociaz za duzo chce wiedziec i w sumie to mimo tego, ze mamy krótki staż znajomosci to go nawet lubię. :D I głupie teksty to nie flirt. :D Poza tym, on jest wierny swojej żonie, bo ja kocha i nie zrobiłby jej krzywdy. To widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
juken to w jaki sposob opisujesz innych swiadczy tylko i wylacznie o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
hahaha nie zrobilby jej krzywdy robi jej krzywde sypiajac z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś meżatka48l
a ja zrobiłam tak sama nie lubię seksu,a mój mąż to seksoholik nie mogliśmy się dogadac ciągłe kłótnie itd mamy dzieci i małą firme mąż jest swietnym facetem i przyjacielem przez lata męczyl sie ze mną widziałam jak cierpi więc postanowiłam,że ma znalezc sobie legalną kochanke a ze mną juz nie będzie współzył na początku nie chciał ale po czasie dał się namówic a zmierzam do tego,że nadal jesteśmy małżeństwem, szanujemy się mamy super firme i jestesmy dobrymi przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano świadczy :D przeczytaj mój opis w profilu to może w końcu zaskoczą ci tryby i pojmiesz z kim gadasz :D jak na razie to inteligencją nie grzeszysz tani kurwiszczu :D :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
wiem ze mam przyjemnosc rozmowy z kompletnym imbecylem jakich niemalo tu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę skłądać przysiegi tylko dlatego, że nie uwazam, ze jest niezbędna w poprawnym fukcjonowaniu stałego zwiazku. Nigdy nie chcę zrobić z siebie glupka w sukience który z wielka pompą powie "TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK" i głośno ze wzruszenia zachlipie. :D Interesuje mnie rejestrowany zwiazek partnerski w ostatecznosci, ale w Polsce jeszcze taka regulacja nie została wprowadzona, moze kiedyś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
skoro uwazasz ze zblaznilabys sie tym to pewnie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzodyn
juken i vera wypiertalac umoralniac Perwersje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub koscielny jest wbrew mnie. Jestem osoba niewierzacą 😴, gdybym zapragneła odjeebać wzruszajacą szopkę w białej kiecce i udawać, że bóg istnieje chyba straciłabym do siebie szacunek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
vera ty serio myslisz ze brak slubu uchroni cie przed zdradą? ales ty naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś meżatka48l
spimy w osobnych pokojach ale zdarza się ze dwa razy do roku,że coś nas tatchnie i się prześpimy ze ssobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja tak napisałam? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwa czemu ty nie czytasz, laska? :D Mi nie zależy na slubie i już. I tyle. Nie ogarniasz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
ja nie mowie ze to wyczytalam , tylko staram sie pojac twoj tok rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
heh na slubie ci nie zalezy , dobre.... moze to raczej twoj chlop nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
ja wole byc rozwodka niz starą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście śmieszni :D Ale czego ja się spodziewałam po ludziach z moralnościa i wrażliwością ameby. :) Spadam, miłej niedzieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
zabraklo argumentow, peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×