Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

dekoracja samochodu

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

Jak myslicie, moze byc cos takiego do dekoracji samochodu? Ile sztuk takich stroikow kupic? nie chce zeby bylo tego zbyt duzo na masce, mysle, ze tak 5 na skos na masce powinno wystarczyc, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne :(
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
dlaczego okropne? do samochodu nie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
nikt sie juz nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba, a tylko taką dekorację bierzesz pod uwagę?? ja na przykład sama robiłam na swój ślub dekorację, kupiłam białe różyczki różne ozdoby do tego i ładnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyglądało mniej więcej tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://rekodziela.pl/photos/dekoracja-samochodu-dekoracje-samochod-komplet-3-1586317677.jpg&imgrefurl=http://rekodziela.pl/2011/05/08/dekoracja-samochodu-dekoracje-samochod-komplet-3-2/&usg=__VQPruqWMzBKi8WII2RvTdxtcsZ8=&h=300&w=400&sz=22&hl=pl&start=83&zoom=1&tbnid=jEjCyW8NJJcEGM:&tbnh=115&tbnw=153&ei=nDjiTZmLDIPFtAbYzujzBQ&prev=/search%3Fq%3Ddekoracje%2Bna%2Bsamoch%25C3%25B3d%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D545%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=445&vpy=269&dur=3798&hovh=194&hovw=259&tx=155&ty=130&page=6&ndsp=15&ved=1t:429,r:12,s:83&biw=1024&bih=545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci118
dla mnie na tych zdjęciach to jest trochę za dużo,masz rację 5 by wystarczyło w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się nie podoba
wolę wstążki lub kwiatki tylko przy klamkach. Nie lubię ustrojonego samochodu, który wygląda jak choinka na święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachcialo mi sie slubu
ja sie wlasnie tez zastanawiam nad dekoracja samochodu. najchetniej niz bym nie cudowala, ale nie chce potem sluchac komentarzy, ze "nawet na dekoracje auta zalowali pieniedzy". co radzicie? mozna to jakos samemu ladnie zrobic, bo tak szczerze mowiac to troche mi zal na jakies wstazki wywalac kase... wesele i tak jest droga impreza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat_kabosca
cyt "najchetniej niz bym nie cudowala, ale nie chce potem sluchac komentarzy, ze "nawet na dekoracje auta zalowali pieniedzy". A własnego zdania to nie masz? Serio interesują Cię w tym przypadku komentarze innych? Tak to jest jak się dzieciaki za zabawę w męża i żonę biorą :O wtedy trzeba robić wszystko pod innych... Dorośnij, bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Mam podobną dekoracę ale z orchidei .. ta dekoracja wyglada ładnie tylko na bardzo ciemnym tle auta..jest elegancka ale zarazem jak za mało to skromna.. musisz mieć po jednej na drzwi ..conajmniej na przód 5 i na tył 3 ... układ to już Twoja sprawa w zalezności jakim autem pojedziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Moja jest bardziej dekoracyjna ... a i tak trzeba więcej..ta bardzo skromna więc tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
mi chodzi tylko o zaakcentowanie, ze to bedzie slubny samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeszcze laleczki na masce brakuje i kokardek na antenie. Aaaaa i puszki doczepione do haka! Będzie szłowo i.. odpustowo. Po co dekorować samochód? Ty masz być dekoracją tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo nadźgane na masce tych kwiatków Mnie sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
linka555 a najlepiej jeszcze brudnym autem pojechać do slubu...po co myć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
mam wrazenie, ze nikt nie czyt atego co napisalam,. Wiem, ze na prezentowanej przeze mnie stronie jest zdecydowanie za duzo tych dekoracji, dlatego zaproponowalam ok 5. A tu wiekszosc pisze, ze za duzo i za duzo, tylko , ze ja nie o to pytam... Normalnie masakara jakas, jak sie mozna z Wami dogadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
sztuczne kwiaty na samochodzie są moim zdaniem niemodne i okropnie tandetne.. nie lepiej, żeby kwiaciarka Ci jakieś żywe kwiaty dała (np takie jak masz w bukiecie), wtedy by to wszystko współgrało i nie zalatywało wiochą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka..aa
bywaly lepsze.. ja bym wziełą bardziej żywe.. ogolnie ta dekoracja to troche taka kicha.. :) ---------------------------------- Prezent na ślub! LEWITUJĄCY GLOBUS W DUŻEJ OKRĄGŁEJ RAMCE PODŚWIETLANY BIAŁYM ŚWIATŁEM http://gadzeteo.pl/pl/p/Globus-latajacy-w-powietrzu-Duzy/87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ja mialam tylko przy klamkach żywe kwiaty ze wstążką...takie jak w bukiecie...sadze,ze to wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokakola100x
a ja jestem za tym, żeby samemu udekorować. zawsze się znajdzie jakiś kumpel ze starym autem w garazu. i to jest właśnie klasa i oryginalność. zobacznie np. na tego malucha: http://www.zankyou.pl/p/5-pomyslow-na-dekoracje-samochodu-slubnego no i super, oryginalnie, prosto i pomysłowo. al nie wydawanie pieniędzy na jakies tam drogie limuzyny, lepiej zostawic kase na wycieczke po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z mezem mielismy dekoracje ze sztucznych kwiatow:-) wiem ze zaraz zostane objechana za to ze tandeta itd itp. Ja za swoja zaplacilam cos okolo 50 zl na allegro i yly to kwiaty na przyssawkach z rattanem i taka trawka. Samochod nie wygladal wcale jak choinka dekoracja byla glownie na masce samochodu, i na kazdej szybie w rogu, uwazam ze nie ma sensu wydawac wiecej na kwiaty ktore moga pasc, bo pogoda rozna u nas np padal deszcz i wial wiatr, poznoej pogoda sie poprawila. Ale jezeli mialabym jeszcze raz przezywac wesele i przygotowania to na pewno drugi raz kupialbym te kwiaty:-) bo bylam zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
zrób podobnie jak dała link malakropka. podoba mi sie to bardziej niż te niedne 3 kwiatki na przodzie. kiedy slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×