Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GN'Rqueen

Tak szczerze... O pożądaniu, do panów

Polecane posty

Gość GN'Rqueen

Mam takie pytanie. Od dłuższego czasu sie nad tym zastanawiam. Na tym forum możemy porozmawiać przecież szczerze. :) Czy kiedy widzicie ładną zadbaną nastolatkę (wiek 13-19) podoba sie wam, myślicie jakby tu do niej zagadac? Moze macie za sobą jakaś historie związaną z romansem lub flirtem nastolatki z dorosłym mężczyzną?. :) opowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GN'Rqueen
ale ja mam 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GN'Rqueen
Kazimiera, o kim mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GN'Rqueen
Podszywacz spie*dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GN'Rqueen
Ja własnie zastanawiam sie jakie jest zdanie ludzi o tym czy uważają to za normalne czy tak jak ty za Zboczone. Masz prawo do swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama będąc już w małżeństwie, jestem dużo młodsza od męża, ale nie miałam 13 lat gdy się poznaliśmy... Rozumiem, że czasy się zmieniają. Ale brzydzi mnie to. Brzydzi mnie to, ze rodzice na to pozwalają, i że znajdują się tacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze... Mam dzieci w tym niższym przedziale wiekowym. I jeśli dowiedziałbym się, że zadają takie pytania na kobiecym forum, zapomniałyby o komputerze na długo. Poza tym... Gdyby zadała mi takie pytanie koleżanka którejś z nich, pierwszą osobą która o tym by się dowiedziała byłaby jej mama... I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnooka blondynka
A czemu nie poszukasz sobie kobiety w swoim wieku?.Skad to zainteresowanie malolatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzą rodzice, to jedno - co sądzą dzieci, to drugie ;P Ja pierwszą moją fascynacje chłopakiem przeżyłam w podstawówce, a był ode mnie starszy o 4 lata (brat mojej koleżanki) a to znaczy, ze miałam wtedy 11 lat! No oczywiście, że nie było mowy o seksie, ale jednak ... coś tam sie w głowie działo ;P wiec co się dziwić "dzisiejszej młodziezy" kiedy seks atakuje z kazdej strony, ze im odbija ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GN&ampo;a9;Rqueen
Michas i ciemnooka - mam 33 lata i własne dzieci. Nie jestem ani starym zboczencem ani głupią małolatą. Pytam z ciekawości. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×