Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

czy mozna zajsc w ciaze jesli chlopak najpierw wyciagnie lecz po drugim wlozeniu go nie wytrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890z
co? jak wyjdzie i po drugim wlozeniu nie wytrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
dziewczyno litości, kazdy stosunek przerywany to ryzyko... występuje coś takiego jak kropelkowanie !!! facet tego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w takiej sytuacji ze bylam z moim i za pierwszym razem wyciagnal lecz gdy robilismy to drugi raz nie wytarl swoje czlonka dlatego niewiem czy jestem a okres mam dostac dopiero za 5 dni mam robic test czy poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890z
Oczywiscie ze mozesz byc, szanse sa male, ale zawsze sa. Stosunki przerywane nie sa dobra antykoncepcja, choc niejednej sie udaje latami, inne za pierwszym takim stosunkiem zajda w ciaze. To tez duzo zalezy od Twoich warunkow w srodku, dniu cyklu, sluzu, plemnikow partnera. Ryzyko zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mi sie to nie zdarzylo bo zawsze mialam planowane a teraz wyszlo inaczej okres mialam 7 a to zrobilam 18 dlatego niewiem jaki to byl cykl czy te dni a nie kiedy czulam sie glodna ze moglam nawet co 5 min jesc i mam nie kiedy bole podbrzucha i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjjeta
nam sie udawał przez 5 lat stosunek przerywany az tu nagle bachh jestem w ciąży:) Z tym ze my juz jestesmy małżeństwem kilka lat i nasze myślenie było takie ..."a najwyżej będzie wpadka":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety niewiem czy mam robic ten test albo poczekac do piatku bo mam termin okresu a potem zobaczyc czy bede czy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjjeta
monia.... ja tez właśnie mam bóle brzucha i piersi tak jak na okres i własnie na niego czekałam az w końcu zrobiłam test bo tydzien opóżnienia mnie zaniepokił no i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie jest
a ile minęło czasu od tego stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjjeta
poczekaj do terminu okresu i jak bedzie sie spóżniał to zrób sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niewiem co robic mialam dzis plamienie gdy wrocilam do domu okazalo sie ze przestalo co to moze oznaczac czy dostane czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..
Hej wszystkim, proszę was o pomoc. Okres miałam 03.05 kochałam się z chłopakiem 14. bez gumek ale nie doszedł we mnie i bardzo uważał później też to robiliśmy ale już z zabezpieczeniem.Okres powinnam teraz dostać dodam że nawet mam nieregularne i jest różnie. Tylko jest jeden problem.Zawsze przed okresem bolały mnie piersi a teraz nic tylko jak dotykam sutków to mnie bolą brzuch mam miękki śluz jak to śluz bez zmian. Boję się strasznie czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..
napisałam,żeby ktoś mi doradził i osądził co o tym myśli anie pisał wredne i żałosne komentarze. Robię to co chce i nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×