Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bś91

Spodenki + cieliste rajstopy ?

Polecane posty

Niedawno tak chodziłęm, tzn. krótkie spodenki (do kolan) + cieliste rajstopy (20 den, matowe, praktycznie niewidoczne). Nikt nie zwrócił uwagi/nie zauważył. Nogi oczywiście ogolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeslawowi na mozg padly
te pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał T
Chyba że bez majtek..to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam rajstopy dla facetów. Centralnie cienkie z cienkim woreczkiem z przodu. Wyglądały lekko obleśnie, dodam że to angielski ebay. Faceci mogliby być jednak facetami, a nie nosić rajstopy jak kobiety. Dokąd ten świat zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stary ale nie założył go facet, idioci z was. A rajstopy do spodenek to wiocha. Ostatnio w lato, wielki skwar, widziałam na ulicy sporo dziewczyn w spodenkach i cieniutkich rajstopach. Myślały zapewne, że tego nie widać ale niestety, nieważne jak cienkie rajstopy, i tak to będzie widać w słońcu. Normalnie miałam ochotę podejść i powiedzieć, że wieśniarami są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że rajstopy cieliste do spodenek to wiocha, czy to dla dziewczyny czy faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu133
Ja tez zakładam cienkie rajstopy pod spodenki, szczególnie do biegania. Wystarczy założyć jakieś matowe w kolorze skóry i wcale nich nie widać, a do biegania na taka pogodę jak teraz sa idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis wychodze w rajstopach i spodenkach na miasto, tylko sie zastanawiam jakie zalozyc. 20Den opalone czy czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę,że bez rajstop mało elegancko i nie wszedzie - czasem - może zostać to źle odebrane. Tez idę w sobote na weselę i rajstopy zamawiałam sobie takie - www.diseta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko spodenki i rajstopy to fajne połączenie. Ale facet obowiązkowo musi mieć gładkie nogi (wydepilowane) jeśli chce używać rajstop i to bez znaczenia czy czarne czy inne. Kłaki + rajtki = beeee. Szczególnie sprawdza się ten zestaw na rower czy na bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zgadzam się, trzeba mieć nogi ogolone lub wydepilowane. Dla mnie nie ma znaczenia czy facet nosi rajtki czy nie. Ma nogi tak samo jak kobieta a rajtki są przystosowane do noszenia na nogach więc jak dla mnie może nosić sobie do spodenek. Jeśli chodzi o kolor to najlepiej przeźroczyste i kolor lekko ciemniejszy od karnacji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Dziś widziałem np faceta koło 50 w spodenkach i brązowych cienkich błyszczących rajtkach na rowerze w centrum Wa-wy. Jakoś nikt na niego nie trąbił. Aż sam z ciekawości blisko podjechałem aby się przyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :÷÷÷÷÷
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Dziś widziałem np faceta koło 50 w spodenkach i brązowych cienkich błyszczących rajtkach na rowerze w centrum Wa-wy. Jakoś nikt na niego nie trąbił. Aż sam z ciekawości blisko podjechałem aby się przyjrzeć

Powaznie?😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Autentyk 🙂 ale jakoś tak był ubrany że to wszystko się fajnie komponowało. Zresztą był całkiem zgrabny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Jasne, jak ktoś ma ochotę na rajstopy to nie widzę problemu. Może sobie je nosić. Czy pasuje pod spodenki? To różnie, zależy do jakich spodenek i jakie rajstopy i w jakiej sytuacji. Natomiast czy chłopak może zakładać rajstopy pod spodenki? Dla czego nie ale tak jak ktoś napisał warunek to ogolone czy wydepilowane gładko nogi i ewentualnie do jakiś beżowych mało widocznych rajstop i spodenek by to mogło się spiąć. Jeśli natomiast chodzi o jakieś czarne czy inne kolory to ewentualnie na rower lub biegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henniek

W upały też? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×